Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16évesen, terhesen, egyedül?

16évesen, terhesen, egyedül?

Figyelt kérdés
Szeptember óta "van" egy 27 éves barátom. Január elsején nem sikerült a védekezés így megtörtént a baj. Tudom, hibásak vagyunk benne, de már megtörtént, változtatni nem tudok rajta. Miután megkérdeztem tőle hogy mi lesz, közölte hogy elvetetjük.Közöltem vele hogy nem fogom "megölni" a gyerekemet. Mire ő csak annyit mondott, hogy akkor neveld. Nem érdekli az egész dolog, hogy egy kicsit is mellettem legyen. Pedig hozzáteszem eddig mindig mondta "így szeretlek úgy szeretlek stb stb." Akkor?! Teljesen kétségbe vagyok esve, főleg mert most még az is kiderült hogy közben együtt volt/van a volt barátnőjével. Szerintetek mit csináljak? Megszeretném tartani, bár sokan elítélnek ezért.

2015. jan. 5. 15:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
4 nap után honnan tudod hogy terhes vagy?
2015. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Most január 5 van és te már tudod hogy terhes vagy?? Nagyszerű! Akkor te látó vagy! :) Valami életszerűbbet találj ki....kislányka
2015. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nyílván közel sem biztos, de az esély ott van, ami tegyük hozzá elég nagy, félidőben vagyok. csupán felszeretnék készülni rá..
2015. jan. 5. 16:00
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Annyira buta vagy!16 évesen mit gondoltál,hogy mit akar tőled?Komolyan elhitted,hogy szeret meg minden egy 27 éves felnőtt férfi??Ne viccelj már!Csak megdugni akart és ennyi.

Amugy remélem nem gondoltad komolyan,hogy 4 nap alatt te már terhes is vagy?Mondd,hogy ennyire azért nem vagy ostoba??

Majd,ha nem jön meg,akkor tesztelj és ha az pozitív,akkor kezdj el aggódni!

Amugy nem hallottál még esemény utáni tablettáról?Bár ezek alapján nem is csodálkoznék,ha azt se tudnád mi az!

2015. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Esemény utánit kellett volna venni,ha már nem védekeztetek. De nekem kicsit szándékosnak tűnik a lehetséges terherbeesés,mert már a terhesség tényéről beszélsz,mintha már orvos igazolta volna,hogy ott van a baba....
2015. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt irtad...tényként közölted...irány átnézni inkább a tanulnivaloidat!!
2015. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
azt hittem ha elkezdődik a suli, elhúztok ebből a kategóriából... irány tanulni, vedd el a biológia könyvedet, nagyon hasznos lesz!
2015. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Kedves 4 es válaszoló . 17 eves voltam mikor a párom 30... 5 éve vagyunk egyutt és 14 honapos a kislànyunk . Szoval nem egyértelmű hogy csak megd*gni akar egy felnőtt férfi egy fiatal lányt. Erről ennyit. Az meg higy tényleg 4 nap után nem tudhatod hogy terhes vagy e. Majd csinálni kell egy tesztet, elmenni orvoshoz... Ha kiderül hogy tényleg terhes vagy-e majd kitalalod hogy mi legyen . Szüleid nem támogatnak ?
2015. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerült a védekezés, arra ott van a 72órás tabletta.

Amúgy az élet így működik. Egy gyerek két felnőtt, felelős szülő döntése kell hogy legyen.

Konkrétan a párod jelezte azt, hogy a döntésednek mi lenne a következménye.

Maximum a gyerektartásra "kényszeritheted", arra nem, hogy apa legyen.

Amúgy van lehetőséged megtartani a gyereket?

Feltéve persze, hogy terhes vagy.

2015. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,te extrán hülye vagy...
2015. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!