Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha december 26-án voltunk...

Ha december 26-án voltunk együtt a férjemmel, és abban az időszakban volt így utólag nézve az ovum, lehet, hogy terhes vagyok? Csináltam ma tesztet és negatív, lehet még bizakodni?

Figyelt kérdés
A hőm az folyamatosan 37,1-36,8 között van az elmúlt 5 napban. Mennyire esik vissza mielőtt megjönne?

2015. jan. 6. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 4 nap múlva tesztelj! Ha ovud 26-án volt, akkor 9-én kéne megjönnie, nem?
2015. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Így hogy csúszott 9-én nem kéne jönnie! :-)
2015. jan. 6. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, majd írd meg mi lett:)
2015. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2015. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, tegnap előtt de negatív lett. Viszont azóta se jött meg és ma már eléggé émelyegtem és szúrkál olykor a hasam és àlomkóros vagyok. Szerintetek van még esély?
2015. jan. 10. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van esély, holnap reggel csinálj még egy tesztet és ha továbbra sem jön meg, akkor érdemes lenne elmenni dokihoz. Barátnőmnek csak 5 nap késéssel mutatta ki a teszt. Ha akkor volt ovud, mikor mondtad, akkor 9-én lenne menstruációd. Ahhoz képest még időben vagy.
2015. jan. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megjött ma hajnalban! ;-(
2015. jan. 11. 09:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Majd a következő hónapban hátha összejön.
2015. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!