Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja erre a hétre?...

Ki nem várja erre a hétre? :-) Mit tapasztaltok? Mióta próbálkoztok? :-)

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 18:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Holnap reggel akarok csinalni egy tesztet. 4.probalkozos honapban vagyunk, masodik baba lenne, van egy 2 eves kislanyom mar. A lanyom 3.probalkozasra sikerult.

Nem nagyon erzek semmit, gorcsolgetek mintha meg akarna jonni, aztan majd kiderul. Nem nezegetek tunteket mert konnyen be tudja az ember kepzelni.

2015. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Én január 9re nem várom nekünk az első picink lenne. Én elkövetettem azt a hibát hogy olvasgattam ki mit érzett és már kicsit bosszant hogy egy két alhasi szúràson kívül (amu mensi miatt is lehet) nem érzek semmit...
2015. jan. 6. 19:17
 3/33 anonim ***** válasza:
Én csak jövő héten tesztelek mert hétfőre nem várom. Nekünk első baba lenne, úgyhogy én kicsit izgatottabb vagyok. Második hónapunk lesz, és igyekszem nem beképzelni amit érzek. Soha nem fájt úgy a mellem mint ma, vannak menstruáció szerű görcseim, meg néha fáj a derekam.
2015. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Én holnap tesztelek,ha nem akkor legkésőbb csütörtökön.

Első baba,szerettük volna,5 hónap próbálkozás.

Pár tünet van,nem beszélem be magamnak.Sok sikert mindenkinek!

2015. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Remélem mindannyian pozitívak leszünk pár napon belül! !:-) :-)
2015. jan. 6. 22:01
 6/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én jövőhét elejére nem várom.

4. tervezett baba, sokadik hónap.


K.

2015. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is Január 9-re nem várom,első babára várunk.

Sajnos volt már 2 vetélésem 8 hetesen,a legutóbbi vetéléstől számítva ez volt a 7. próbálkozós hónapunk,szóval eddig nem vagyok túl szerencsés. :(

Drukk mindenkinek! :)

B.

2015. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon szorítok utolsó. Nekem ma reggel nagyon szúrt az alhasam, de meg nem jött. A beágyazódás az nem jár mindig pecsételő vérzéssel ugye?
2015. jan. 7. 13:29
 9/33 anonim ***** válasza:

Nem,nem törvényszerű,hogy beágyazódáskor pecsételő vérzésnek kell lennie,nekem sem volt egyszer sem.

Alhasszúrka nekem is volt mindkét terhességnél,de nem folytonos,hanem inkább ilyen tűszúrás szerűek.

Sajnos ez sem mérvadó,mert sikertelen hónapokban is volt már ilyen.

Nekem most ebben a ciklusban az égvilágon semmi tünetem nincs a mellfájdalmon kívül,eddig mindenféle volt.

2015. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ki hogy van? Nekem pici szúràsokon kívül semmi.
2015. jan. 8. 15:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!