Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges peteeres a ciklus...

Lehetseges peteeres a ciklus 4-5 napjan?

Figyelt kérdés

Most vagyok a ciklus 9. napjan de tegnap es ma is alhasi fajdalmam volt mintha meg akarna jonni de csak delelott.

A ciklusom 1 napjan kozepes verzesem volt de a masodik es harmadik napon nagyon gyenge. 4. napon es a 7. napon egyutt voltunk a parommal de a ciklus 2. napjatol be voltak durranva a melleim es 4. naptol kezdve ovu tuneteim voltak ( nyulos nyak es a cicim feszult ).

A hom alacsony a ciklus elso napjatol es meg sem mozdult idaig ugyanannyi minden reggel..

Nagyon erdekes ilyen meg nem volt velem..



2015. jan. 12. 21:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Huhhhh...elnezest egy kicsit bonyolultan irtam le😞
2015. jan. 12. 21:14
 2/18 A kérdező kommentje:

Igaz ha a 4. vagy az 5. nap lett volna ovum akkor mar megemelkedett volna a hom..de semmi..

Viszont ezek a tunetek abszolut ovu tunetek voltak..Nem ertem😊

2015. jan. 12. 21:17
 3/18 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy írtad alacsony a hőd, de csinálhatnál egy terhessègi tesztet, mert hát vannak kivèteles esetek mikor a hő nem ugrik meg. :-) De lehet próbálkozik a szervezeted, esetleg spontán peteèrès az orgazmustól? Nem tudom, hogy ilyen esetben megugrana e a hő.. :-)
2015. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod. Reggel tesztelek bar nem hinnem, hogy baba van mert a mellem 2 napja mar nem feszul..azota a hasam faj😊

Kivancsi leszek a holnap reggeli homre.

2015. jan. 12. 21:32
 5/18 A kérdező kommentje:

Amugy mikor egyutt voltunk a ciklus 4. napjan mar voltak ezek a tunetek es az aktus alatt is sok volt a nyakom ( bocsi 😊 ) mint mikor peteeresem van.

Igy nagyon fura az egesz..

2015. jan. 12. 21:45
 6/18 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin sok helyen olvastam, hogy a ciklus elejèn, hatodik nap környèkèn estek teherbe. :-)
2015. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hmmm..akkor 12-14 nap mulva megjon?😊

Meglatjuk! Aranyosak vagytok koszonom, hogy elolvastatok a kerdesem😊😊

2015. jan. 12. 22:15
 8/18 anonim ***** válasza:
tesztelj majd ha az aktus utan eltelt 14 nap minimum.. :) lehetseges , egyik baratnom ugy esett teherbe mensi utan
2015. jan. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bármikor beérhet, és kilökődhet egy, még mensi alatt is akár.
2015. jan. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Teszteltem negativ...

A hom ma is ugyanannyi mint eddig ugyhogy tutti nem volt meg pe-m.

Baromi erdekes ez a ciklus😊

2015. jan. 13. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!