Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség menstruáció mellett?...

Terhesség menstruáció mellett? Érdemes tesztet vennem? Nem vagyok rágörcsölve a gyerek témára, a helyzet a következő

Figyelt kérdés
Tehát a fogamzásgátlót abbahagytam többek között mert össze vissza véreztem mellette. A párommal azóta megszakítással védekezünk. A tabletta mentes napokon mindíg megjött 2.-3.-napon most 5. napon kezdtem menstruálni hatodikon elmúlt ekkor együtt voltam a párommal ez január 2 volt. Ekkor még bennem ment el mert ugye a tabi véd a tabi mentes szünetben. Másnap ismét elkezdtem vérezni egy fél napig rendesen aztán csak pecsételő vérzésem volt 2 napig. Nekem nem tűnt fel de a párom szerint fura vagyok (hisztis, idegbeteg) és állandóan puffadok azt mondta tegnap este hogy "ha nem tudnám hogy menstruáltál azt mondanám terhes vagy" Szerintetek érdemes tesztet vennem? vagy valami más baj lehet? Egyáltalán mikortól lehetne tesztelni?

2015. jan. 14. 09:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a bonyolult megfogalmazásért. Remélem azért érthető. Egyébként nem baj ha baba van a dologban. nem tervezzük még de nem baj ha jön ezért is "védekezünk" így
2015. jan. 14. 09:11
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Sokan hiszik,hogy véd a tablette még X ideig,de ez nem igy van!!!Igen teherbe eshettél,csinálj tesztet
2015. jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A teszt már kimutatná ha terhes lennék?Nem korai még? Ja és még annyi amit megjegyzett a párom hogy eddig sohasem keltem fel éjszaka pisilni most meg kb egy hete minden este 2szer arra kelt fel hogy kimásztam az ágyból.
2015. jan. 14. 09:16
 4/7 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet de nem reggeli első pisiből. Negatív lett.
2015. jan. 14. 10:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én terhességem első jelei közt volt, a gyakori pisilés. :)

Persze ez nem jelenti, hogy Te is terhes vagy, de egy hét múlva érdemes lenne még egy tesztet csinálni. (Nálam is csak a második mutatta ki.)

2015. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem még várj pár napot a teszteléssel. A nem várt napján vagy azután lehetne tesztelni de van akinek még akkor se mutatja ki. Nekem mondjuk már mensi előtt 2 nappal pozi lett a tesztem de ez mindenkinél máshogy van. :)
2015. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A megszakításos nem védekezés. Ha nem akarsz gyereket, akkor a pasid húzzon gumit. Ha meg gyereket akarsz, akkor ne húzza ki. Nem értem, hogy felnőtt emberek ezt miért nem bírják megjegyezni. És igen, lehetsz terhes, de valószínűbb, hogy csak a hormonháztartásod van megborulva. Egy-két hét múlva megérné tesztelni a biztonság kedvéért.
2015. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!