Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, akik nem terveztetek...

Anyukák, akik nem terveztetek bébit, de becsúszott. Hogyan védekeztetek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Én gyógyszer és spirál mellett is terhes lettem. Ami bejött (nem lettem terhes mellette) az az óvszer és erős fogigátló amit most szedek.
2015. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer "mellett", mert kiszámoltuk, hogy menzesz után közvetlen EGYSZER lehet óvszer nélkül is - az eredmény egy ikerpár.
2015. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Naptar modszer, elszamoltam magam.
2015. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mercilon mellett - nem túl erős fogigátló mondjuk, de évekig nem volt vele gondom, aztán egyszer csak kevésnek bizonyult
2015. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megszakítással. Nem volt sikeres :) Azóta óvszerrel.
2015. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mi is megszakitással csináljuk,de egy év alatt nem lett semmi. Úgy látom egyik módszer sem a legbiztonságosabb.

Mindenkinek gratu a bébihez:)

2015. jan. 14. 15:40
 7/9 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Bár nem anyuka vagyok,de mi is megszakítással védekeztünk majdnem 3 évig és nem csúszott be baba.Aztán az első alkalommal amikor "nem szálltam ki" jött a baba... :D
2015. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok: az óvszer biztonságos, ha (megfelelöen) használják. Nekünk azért nem "hatott", mert egyetlen egyszer kirpóbáltuk nélküle.
2015. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Kézzel-lábbal.
2015. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!