Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás, vagy újabb ciklus?

Beágyazódás, vagy újabb ciklus?

Figyelt kérdés
Tudom, elcsépelt kérdés, de még az egy év próbálkozás alatt nem volt ilyen. Péntekről szombatra hajnalban pisiléskor tiszta vér volt a papír, gondoltam 4 nappal hamarabb jött meg. Feltettem egy tampont, de csak minimális barna volt rajta szombat délutánig. Azóta semmi. Talán ez lehetett beágyazódás? Tudom, az inkább barna, de akkor miért volt a papír teljesen piros?? Keddre (01.20.) nem várom.

2015. jan. 18. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!nekem is 2 éve pont ez volt!Beágyazódás,de rá sajnos 9 hétre elment a babánk!:( Tehát szerintem ez nálad beágyazódás.egyéb tüneteid vannak?
2015. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fájnak a cickók, de az általában szokott is. És néha különösen nagyot szúr a hasam, bár ezt most én a puffadásomra fogom. Különösebb nincs. Neked volt?
2015. jan. 18. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
haspuffadás az van beágyazódásnál.fáradékonyság,és nem érted mitől-mitől,aluszékonyság.hullámzó kedélyállapot.néha sírás,néha ok nélküli nevetés.
2015. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én bármikor tudok aludni, nem csak most, amúgy is. A hullámzó kedélyállapot pedig a személyiségemből fakad (Rák vagyok) tehát ezeket nem tudom elkülöníteni, hogy a beágyazódástól lenne. Talán a cicim az, ami nem csupán érzékeny, hanem lehet furán hangzik, de úgy belülről fáj, bent, a közepétől, ahol összeér a mellkasommal. De jó lenne ha végre összejött volna. :)
2015. jan. 18. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!