Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent, ha felmegy a hő?

Mit jelent, ha felmegy a hő?

Figyelt kérdés
Olvasgatok itt mindenfèle kèrdèst, sokan írjátok: "felment a hőm", "lement a hőm"... Ezek mit jelentenek teherbeesés szempontjából? Mihez "kell" hőmèrőzni?
2015. jan. 19. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hőmérőzni nem kell csak lehet. Szerintem akkor ér valamit ha több hónapon keresztül, minden reggel azonos időben, rögtön ébredés után, legalább 5órás alvást követően, nyelv alatt vagy hüvelyben mért hődet vezeted.Ebből le tudod vonni a következtetést, hogy

- van-e és mikor peteérésed,

- mikor fog megjönni ( bár nekem csak aznap esik le, vagy másnap úgyhogy nálam ez nem ér semmit)

- van-e valami hormonális problémád pl progeszteron hiány stb.

Az is lényeges szerintem, hogy sose másokéhoz hasonlítsd a hőgörbéd hanem a sajátodhoz. Ezért kell több belőle.

egészítsétek ki ha valamit kihagytam vagy ha nem jól írtam!

2015. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tudom, h nem kell, csak egy lehetőség, ezért írtam idézőjelbe :)
2015. jan. 20. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!