Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azzal a problémával fordulok...

Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy január.18-án kellett volna meg jönnie immár 2 napja késik, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Fehérfolyásom van, de nincsen terhességre utaló jelek csak fáj a hátam de leginkább a derekam, csináltam ma reggel tesztet de negatív volt.. Szerintetek létezik olyan hogy most január körül eshettem teherbe és azért nem mutatja ki? Mikor érdemes orvoshoz mennem?
2015. jan. 20. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvoshoz akkor menj, ha már van pozitív teszted, és számítás szerint kb. 7 hetes a terhességed. Előtte csak akkor, ha vérzel, barnázol, görcsölsz a pozitív teszt mellett, mert akkor esetleg megelőzhető a vetélés, illetve még idejében kiderülhet egy méhen kívüli terhesség.
2015. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is valahogy így gondoltam hogy majd olyan 5-7 nap múlva mennék el ha eddig se mutatna semmit vagy ha eddig se jönne meg..

Melyik teszt a legérzékenyebb vagy melyik a meg bízható?

2015. jan. 20. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Én gyógyszertárban kérdeztem rá, mit ajánl a gyógyszerész, és az alapján Gabrielt vettem. Ő azt mondta, megbízható, de konkrét tapasztalatom nem nagyon van, de talán jön más, aki tud segíteni. :)
2015. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi segítségedet!:)
2015. jan. 20. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!