Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedek, lehetek...

Fogamzásgátlót szedek, lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés

Sok éve szedek fogamzásgátlót 2 megszakítással (2 terhesség).

2 napja ég a gyomrom , nem egész nap de vannak időszakok napközben mikor kavarog a gyomrom is! Fáradékony vagyok. holnap veszem be az utolsó bogyót, így vasárnap hétfő körül szokott megjönni. Eddig ilyeneket nem éreztem.

Csináltam ma egy tesztet mert nem tudom mire vélni. De persze negatív.


olvastam olyat már hogy gyogyszer mellett lehet terhesség.


Volt valakinek hasonló tapasztalata, hogy 5 nappal ilyen tünetek voltak gyogyszer mellett és mégis terhes volt? KÉsőbb mutatta ki?


Köszönöm a válaszokat előre is!


(Van egy közel 6 éves lányom, és egy 2 éves kisfiam)


2015. jan. 20. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nincs 100%os védekezési módszer, így igen a válasz, lehetsz terhes gyógyszer mellett is.
2015. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

az az egyetlen félelmem, hogy pont most tovább szeretném szedni a gyógyszert mert jézuska wellnest hozott ahova jövőhét szerdán megyünk. és addig nem fog elmúlni.

de ha tovább szedem nem fogom megtudni hogy megjönn-e e vagy sem :(

2015. jan. 20. 12:45
 3/10 A kérdező kommentje:
Most akartam kidobni a tesztem amit délelött csináltam, és ott a második csík. :) :( most akkor mi van? halványan de ott van.
2015. jan. 20. 14:54
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

En szedtem tovabb az eskuvom miatt, hogy nehogy mar az eskuvon meglegyen es nem lett belole baj. Kicsit jobban be voltak durranva a cicik es fajtak, de ennyi.


Bogyo mellett az lesz terhes, aki elfelejti bevenni vagy nem jol szedi pl nem ugyan abban az idoben. Aki rendesen szedi az nem hiszem, hogy terhes lesz.

2015. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Rendesen szedtem nem hagytam ki belőle egyet sem.

2015. jan. 20. 17:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Csináltál újabb tesztet? Mi van veled?
2015. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia.


Még nem. Majd holnap fogok szerintem. Megírom mindenképp.


Ma jobban vagyok kicsit nem minden étkezés után van gyomorémelygésem.

2015. jan. 21. 14:02
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hát csináltam egyet ma reggel. De negatív. De ugye még mindig van 3-4 napom a nemvártig.


Azért biztosra még nem veszem. De most nem hagyok szünetet továbbszedem mert szerdán wellneselni megyünk és nem szeretném h meglegyen. Így majd csak hétfőn fogok vagy kedden legközelebb egyetmég csinálni. Ha akkor is negatív akkor megnyugszom h szedhetem nyugodtan a gyógyszert!


Rosszullétem még van kicsit, meg aluszékonyság. Szegény gyerekeimmel alig játszom mert nagyon fáradt vagyok :( de igyekszem erőt venni magamon.


Köszönöm mindenkinek aki irt :)

2015. jan. 22. 10:08
 9/10 A kérdező kommentje:

Tegnap délutánra amúgy ott lett ezen is a második csík és erősebben mint az elsőn és ezen már mondhatom hogy színes csík nem átlátszó.


Hányingerem van azóta is ha eszek utána, tegnap meg szédültem nagyon. Soha nem szédültem még életembe így.

egyenlőre várok aztán majd vasárnap vagy hétfőn tesztelek .

2015. jan. 23. 08:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Kivancsian varjuk az eredmenyt!!
2015. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!