Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ovuláció előtti nap voltunk...

Ha ovuláció előtti nap voltunk együtt akkor fiúra vagy lányra van több esély?

Figyelt kérdés
Szombat este voltunk együtt, vasárnap este éreztem erős szurkálást, és hétfő reggelre fel is ment a hőm.

2015. jan. 21. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Lányra van nagyobb esély, de lehet fiú is...
2015. jan. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Ugyanakkora mindkettőre.
2015. jan. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a ciklus.hu az ovu előtti napokra inkább fiút ír, az ovu és az azt követő napokra ír inkább lányt. nekem így lett mind a háromszor :)
2015. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló! nem pont fordítva van?
2015. jan. 21. 11:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem a ciklus.hu lilát jelez, akkor ezek szerint 50-50? :D
2015. jan. 21. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ez baromság, hogy ekkor vagy akkor vagytok együtt és akkor nagyobb az esély valamelyik nemű babára!

Nekem pl. mindegyik netes fiú-lány kalkulátor azt mutatja, hogy amikor ovuláltam, akkor nagy volt az esély fiúra.

Na már most, napra pontosan tudom, hogy mikor volt ovum, egyrészt ovuteszteltem, másrészt a nyálkás nyákból is láttam. Máskor nem foganhatott, mert csak akkor voltunk együtt a férjemmel, se előtte, se utána hetekig, mert külföldön dolgozott.

37 hetes terhes vagyok, 3x kislányt mondtak ultrahangon, egyik ebből 4D volt. :)

Szerintem csak találgatás, nem attól függ, hogy mikor vagytok együtt, ha nem jókor vagytok együtt, meg se történik a megtermékenyülés!

2015. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányra. Én hiszek ebben, szerintem egyáltalán nem baromság. Nem 100%-os módszer, de nagyobb az esély ilyenkor a lányra. Ha aznap, vagy utána levő nap, akkor pedig fiúra.
2015. jan. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!