Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is izgató volt a...

Másnak is izgató volt a tudat, amikor a babát tervezték, hogy bármikor megfoganhat? Nekem nagyon izgató, és mintha a szex is javult volna köztünk!

Figyelt kérdés

Bár, Pharmatex és naptármódszer mellett vagyunk még, mert még diplomálnom kell, de nincs már sok hátra. De nagyon várom már, hogy élesben menjen a dolog :)

Előtte megszakítással csináltuk évekig, és semmi sem lett.


2015. jan. 22. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Gyermekünk előtt egészen pocsék volt a szexuális kapcsolatunk a férjemmel. Majd abbahagytam a tablettázást és belekezdtünk a babaprojectbe, meglepően megdobta,érdekessé és lélekközelivé tette a kapcsolatunk. Egy kicsit vigyáztunk is hogy minél tovább tartson az érzés. Végül olyan jól sikerült, hogy a gyermekünk megszületése után fél évvel még mindig tart!
2015. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És milyen módszerekkel vigyáztatok?
2015. jan. 22. 21:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Eleinte a tablettáktól megzavarodott testem nem esett teherbe. Majd később amikor ráeszméltünk a szexuális felvillanyozódásunkra akkor naptármódszerrel és pharmatexel védekeztünk.

Néha amikor nagyon belelendültünk akkor orálisan fejeztem be, amit előtte sosem tettem volna de azóta mondom minden megváltozott :)

2015. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hat igen. A babaprojekt elejen ez meg megdobja. Aztan par honap mulva inkabb rontja a minoseget.
2015. febr. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Igen, főleg, amikor szex közben suttogtam a férjemnek, hogy: "Gyerünk bébi, csinálj nekem gyereket..." :P

Szót fogadott, holnap lépünk a 4. hónapba a pocakbébivel. :)


26N

2015. febr. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az elején valóban izgalmas, aztán 8-9 sikertelen hónap után kevésbé :/ adja az Isten, hogy minél kevesebb párnak kelljen ezt megtapasztalnia
2015. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De miért? Engem nem frusztrálna, ha nem jönne egyből össze, meg ritka is az olyasmi..
2015. febr. 11. 14:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság egyáltalán nem ritka. A másik meg, megkérdeznélek 8-9hó sikertelenség után, hogy frusztrált-e vagy, vagy még mindig izgalmasnak tartod-e. Bocsi, de tapasztalatból mondom, hogy egyáltalán nem olyan izgi bizonyos idő után. elég baj ez annak, akinél igy van
2015. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
* frusztrált vagy-e
2015. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8-9 hó?

Mit szóljon az, aki több éve próbálkozik?! Húgomék pl. 10!

2015. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!