Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is szed D3 vitamint pcosre?

Más is szed D3 vitamint pcosre?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szedtem régebben. A dokim úgy gondolta, hogy először próbáljuk meg gyógyszerek nélkül visszahozni a menzeszem. Kezdtem homeopátiás szerekkel és D3 vitaminnal, de nem hozott sok eredményt. Azóta sikerrel jártam, de ezek nélkül. Persze biztos nem árt.
2015. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is PCOS vagyok, és én is szedem a D3-mat. Kedves #1, Neked mi hozta meg a sikert?
2015. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, a hármas kezelès segìtett (ch dièta+mozgás+merckformin), elötte az összes alternatìvát kipróbáltam. A vitamin biztos jót tesz, csak önmagában nem elèg.
2015. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Uh.. én 2013 szeptembere óta tartom a hármas kezelést, azóta csak egy kémiai terhességem volt..... és nagy semmi azóta sem :(
2015. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. 1,5 év kellett és az első terhesség sikertelen volt.Ez nagyon egyén függő,ne szomorkodj!
2015. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy... Hát lassan feladom a "spontán összejöhet" dolgot....Most még egy dolgot kipróbálok, és pihenek egy sort... (persze a hármast tartom) :)
2015. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
PCO-s vagyok rendszeres menstruációval és a múlt hónapban kezdtem a D3 krémet, meg a womens cream-et. Erre a mostani hónapban a megszokott 16. nap helyett a 13.on volt pozitív az LH tesztem. Én ezeknek tudom be, remélem hamarosan eredménye is lesz. 6-7 évvel ezelőtt ki-kimaradozott a menstruációm. Akkor a Dong Quai, kínai angyalgyökér hozta rendbe. És azóta is rendszeres a menstruációm. Azt nagyon ajánlom, ha ciklusrendezés a cél.
2015. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!