Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy viselitek a várakozást a...

Hogy viselitek a várakozást a próbálkozás ideje alatt?

Figyelt kérdés
Mennyi ideje próbálkoztok? Van egészségügyi oka, hogy nem jön össze a baba? Hogy viselitek, hogy reménykedtek, aztán minden hónapban rendre "megjön"? Mennyire van hatással a hétköznapi életetekre?
2015. jan. 25. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Fél éve próbálkozunk.

Van oka, igen. Kezeljük.

Nagyon rosszul viseljük, türelmetlenek vagyunk már mindketten.

A hétköznapi életünkre nincs komoly hatással, igyekszünk nem agyalni rajta minden nap.

2015. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8 hónapja. Fiatal vagyok, soha nem tömtem magam hormonokkal, rendszeresen járok szűrővizsgálatokra, meg voltam győződve az elején, hogy 2-3 hónap alatt összejön. Hát nem...
2015. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Majdnem egy évig próbálkoztunk, mindig számolgattam, figyeltem magam, észnélkül teszteltem. Újjévkor megfogadtam, hogy lazitok, nem görcsölök rá. Most kb 3 napja tűnt fel, hogy késik. Teszteltem és nem akartam hinni a szememnek, h pozitiv. :)

Csajok, csak lazán! Nem szabad rágörcsölni!

2015. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Több mint egy éve próbálkozunk, voltam már orovsosnál, aki elhajtott még ígyis, úgyhogy februárban megyek egy meddőségi klinikára, itt talán kivizsgálnak rendesen. Az elején egész jól viseltem még, mostanában már nagyon rosszul. Próbálom tartani magam, hogy ne lássák rajtam mások, amikor elhatalmasodik a depim, meg igyekszem hasznosan tölteni az időt, hogy ne legyen időm gondolkozni, de nem tudok kikapcsolni teljesen. Ami a legrosszabb, hogy kezdem kerülni azokat a barátaimat akiknek van gyerekük, vagy nemrég lettek terhesek, nem tudok velük örülni, irigy vagyok, és ettől elég sz*r embernek tartom magam. Talán a kivizsgálás után megnyugszom, legalábbis remélem! Kitartást mindenkinek, és kívánom, hogy sikerüljön!!!
2015. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!


Igen, én is így vagyok vele, utolsó. :/ Hiányoznak és sajnálom, de nem akarom elrontani az ő örömüket az én nyavalygásommal. :/

Persze azért tartja magát az ember...

2015. jan. 26. 17:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Ti mióta próbálkoztok Kérdező? Orvosnál voltál már?
2015. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mi pár hónapja. Közben kiderült, hogy PCO-s vagyok (pajzsmirigy mellé), így még nehezebb lesz. orvosi vizsgálatokra februárban megyünk az itteni meddőségi központba, oda irányítottak minket. Ha szerencsénk van, akkor hamar túl leszünk mindenen. Közben azért próbálkozunk, hátha, mert nem olyan súlyos a betegségem, csak hát a jó esély se így néz ki.


Kitartást mindenkinek!

2015. jan. 26. 19:33
 8/9 szandesz89 válasza:

4 hónapja próbálkozunk, viszont elég sok problémám van. Lisztérzékenység, pre-diabétesz, sok ciszta, szóval nem lesz egyszerű, de nem adjuk fel. Én nagyon rosszul viselem, ha megjön, viszont a páromnak nagyon pozitív a hozzáállása és ez erőt ad nekem. Most pénteken megyek ultrahangra, megkérdezném, hogy mi a helyzet a peteéréssel, mert elvileg meg tudják mondani, de parázok, hogy rossz hírt közölnek. :(

Mindenesetre drukkolok mindenkinek! :)

2015. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem ez a hónap nem az a hónap. :/ De megyünk mi is februárban kivizsgálásra, reméljük mondanak valami biztatót. :) Hajrá mindenki!
2015. jan. 29. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!