Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinél mikor jelentkeztek a...

Kinél mikor jelentkeztek a terhesség első jelei? Mik voltak azok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Első terhességemkor csak a mellfeszülés volt a tünet, mensi előtt 1-2 nappal kezdődött, aztán nem jött meg.

Második terhességemkor már mensi előtt egy héttel megjelentek a tünetek, és elég sok volt: idegesség, kipattogzott arc, mellfeszülés, hasszúrkálás, fáradékonyság és a szagokat is jobban éreztem.

2015. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 27. napon, amikor nem jött meg.
2015. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
menses kimaradása volt az első jel, utána jött a fáradékonyság, hányinger és a többi
2015. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtti 3. napon hasszurkálás, mindjártmegjön-érzés, mellérzékenység. Fáradékony nem voltam. Hányós-rosszullétes időszak a 8. és 10. hét között tartott.
2015. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
En ma teszteltem pozitivat :) Hasszurkam es mindjart megjon erzesem van, es borzalmasan viszked a hasam kb 4 napja, de nagyon, es valahogy ereztem hogy terhes vagyok. :) Mostmar csak imadkozom, hogy maradjon is velem.
2015. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!