Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS sikerülhetett a baba?

SOS sikerülhetett a baba?

Figyelt kérdés
A párommal tegnap este együtt voltunk, ez a ciklusom 24.napján történt, belémélvezett... Viszont szedek több, mint egy éve fogamzásgátlót.nem hagytam ki egy szemet sem, rendesen szedem. Emellett multi tabs immuno-t szedek nem tudom az befolyásolja e ! tabletta hatását. Mennyi az esély a terhességre?
2015. jan. 27. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi. Ha gyógyszert szedsz, icipici az esélye, hogy terhes lennél...
2015. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az esélye szinte nulla. A Multitabs vitamin, nem befolyásol semmit.
2015. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi. Ha gyógyszert szedsz, icipici az esélye, hogy terhes lennél...
2015. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem. Több mint egy éve fog.gátlót szedsz és most volt az első, hogy beléd ment el? Vagy mi?

Általában azét szedik a tabit, hogy gondtalanul szexelhessenek, mivel ez egy védekezési módszer!!

Nem értem az aggodalmad.

2015. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A sikerülhetett és a fogigátlót szedek üti egymást :) Eleve a 24. ciklusnapon ritka a peteérés. Plusz gyógyit szedsz, a vitamin pedig nem befolyásolja a fog.gátlót, tuti nem vagy terhes.
2015. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, hogy 1-2 napig volt gyenge hányingerem de nem hánytam, illetve kb 2 napja egyszer volt hígabb székletem de hasmenésnek nem nevezném.
2015. jan. 27. 10:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeded a gyógyszert, nem? Akkor NEM vagy terhes. Amúgy hàny éves vagy?
2015. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
19:)
2015. jan. 27. 17:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, gondoltam. Javaslom, hogy olvassàtok el a fog.gàtlód tàjékoztatójàt...
2015. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Illetve nem ártott volna biológia órán figyelni. De ha az kimaradt, a biológia könyvet újra elő lehet venni és elolvasni. Vagy ott a google...
2015. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!