Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem én ezt, ilyenkor mi...

Nem értem én ezt, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Tegnap óta nem bírok megnyugodni.dec.7-én volt meg utoljàra.jan 11-én hatàrozott halvàny pozi volt az x-epilem.2hete kínoznak a tünetek.émelygés,cici fàjàs,hàt-derékfàjàs.kb 2hete vagyis kicsivel több ideje késik.tegnap mégsem làttak semmit csak 10mm-es petezsàkot.el vagyok keseredve.
2015. jan. 27. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű később volt ovud, később a beágyazòdás. 2 hèt múlva már biztos fog látszòdni!
2015. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos, mi sem tudunk töbet mondani.

Vagy később fogant, vagy nem fejlődik.

Szabályos volt a petezsák? Mert ha igen, akkor az jó jel. Nekem nyáron volt missed ab.-om, ott nem fejlődött a terhesség, és 6 hetesen össze is esett a petezsák.

2015. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen szabàlyos volt
2015. jan. 27. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:

A következő uh.-on már biztosra kiderül hogy mi a helyzet.Mikor mész?Szerintem 1 hét múlva már mehetnél ha nagyon izgulsz.

Ha megmaradnak a tünetek(mellérzékenység leginkább) az nagyon jó jel.

2015. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!