Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erosodnie kene a tesztemnek ugye?

Erosodnie kene a tesztemnek ugye?

Figyelt kérdés

9 dpon, 11 dpon es a 12 dpo csinaltam tesztelek es mindegyik ugyanolyan halvanyan lathato ket csikos.

Letezik, hogy a 9dpotol a 12dpoig meg nem erosdik semmit a csikom?

Vagy meg korai es nem indult be rendesen a hcg csak jelez a teszt es a nemvart napjan erosodik csak? Ami biztato hogy halvanyodni nem halvanyodik de erosodni sem erosodik!

Jart mar igy valaki?



2015. jan. 28. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Kép készült róla? Megnézném!:)
2015. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudok kepet felrakni mert nagyon halvanyak lettek szaradas utan.

Volt mar igy valakinek, hogy csak 4-5 nap mulva erosodott az elejen es nem ketnaponta?

2015. jan. 28. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 9. dpo-tól (amit csak én láttam még) a 14. dpo-ig folyamatosan minden nap erősödött. 15 dpo-n, nem várt napján már majdnem azonos volt a két csík erőssége. Amikor biokémiaim volt, akkor pár napig nem erősödött, de halvány pozi is csak nem várt után lett. Aztán pár nap alatt halványodni kezdett, majd vérzéssel távozott.

Nem riogatni akarlak, ettől még lehet, hogy neked csak lassan indul be, végülis nem vagyunk egyformák! Drukkolok, majd írj, hogy mi lett a vége!

2015. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom kedves utolso. Igen en is gondoltam erre, csak meg annyira halvany es a 12 dpon vagyok meglajtuk a mensi napjan milyen lesz.

Vezetek gorbet es a hom nem mozdul 36,9 minden reggel..

Te vezettel gorbet?

Latszott a gorben hogy biokemiai terhesseg es hogy lassan szivodott?

Koszi szepen

2015. jan. 28. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Most vezettem igen, de a biokémiai 8 hónapja volt, akkor még nem mértem a hőt. Szóval ebben sajnos nem fogok tudni segíteni.
2015. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!