Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Raknátok fel olyan TERHES...

Raknátok fel olyan TERHES GÖRBÉKET, ahol JELENTKEZETT MENSZESZ, meg olyat, ahol MAGAS HŐ mellet MEGJÖTT valakinek? Mi számít vérfoltnak a ciklus.hu-n?

Figyelt kérdés
Én most teljesen bizonytalan vagyok, mert mindig leesik 36.5-re mikor megjön. Most viszont 36.8 mellett jött meg,de sokkal kevesebb. A 3. ciklusnapon vagyok, és enyhe a vérzésem. Nem értem az összefüggést. Magas hő, és mégis megjön? Szerintem nem vagyok babás, de akkor miért magasabb a hő, mint szokott?
2010. febr. 9. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, mint azt biztosan tudod minden hónap más.Én 3 hónapja vezetem a hőmet a legutóbbi mensinél nekem sem estt le a hőm csak az 5. napon amikor elmúl,szóval én nem lettem sajnos terhes.Én annak tudom be ,hogy a második clostis hónapom volt és az megemeli a hőt.De ha te nem szedsz hasonló szereket akkor csinálj egy tesztet.
2010. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, görbét nem tudok csatolni, de nekem is a legutóbbi menzeszemnél nem esett le a hő, csak az 5. nap felé. És nem vagyok babás, pedig akkor elkezdtem reménykedni. Bár nekem a menzeszem ugyanolyan erős volt, mint máskor szokott, úgyhogy csinálhatsz egy tesztet, hátha...
2010. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a multhavi mensim pont ugyan ilyen volt. Csak az ötödik napon esett le a hőm, előtte 36,8-37 között mozgott. Az átlag hőm 36,2-36,4 között mozog. Nem tudom, hogy mi oka lehetett, hogy fent volt. Nem feltétlen jelent babásodást ha fent marad a hő mensi alatt, lehet hormonális oka is. Csinálj egy tesztet, hátha megtudsz több mindent. :)
2010. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tessék reggel tesztelni és kiderül,baba áll-e a magas hő mögött.

Ha kevés a vér,inkább rózsaszínes,barnás akkor lehet baba.

Ha viszont piros,normálisan ürülő vérzés akkor nincs baba.

2010. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!