Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várjam meg míg lefogyok...

Várjam meg míg lefogyok mielőtt újabb gyereket vállalnék?

Figyelt kérdés
Erősen túlsúlyos vagyok, és magas a vérnyomásom is. Az első babám előtt kb 10 kilóval voltam kevesebb, mint most. Most diétázok, fogyókúrázok, de ki tudja mire lesz eredménye, ill. lesz-e egyáltalán.

2015. jan. 31. 02:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja, és még egy fontos infó: 33 éves vagyok. Tehát túl sokáig nem várhatok, mert kifutok az időből...
2015. jan. 31. 02:32
 2/17 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben jártam. kb 90 kilóval kezdtem az előző terhességem, és majdnem 110-el mentem be szülni. Mire 1 éves lett a lányom visszafogytam 90 kg-ra, és most ismét babát várok...egyébként kb 4-5 hónap alatt adtam le több mint 10 kilót, szóval szerintem nem kéne olyan sokáig húzni a dolgot...:) Amúgy most 16 hetes vagyok, és még nem híztam semmit, elhatároztam, hogy most jobban figyelek mint elsőre.
2015. jan. 31. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is tervezzük a kistesót, már 5 hónapja próbálkozunk, nem görcsölök rá, mert sajna én is túlsúlyos vagyok. 172/91. Az első terhességem alatt 10kg jött fel,. Január eleje óta leadtam màr 5kg, és úgy vagyok vele, hogy majd jön ha akar, de addig is egészségesen táplálkozom, tornázok ha az időm is engedi. A következő terhességem alatt még a 10kg-t sem szeretném ha feljönne, így ha már most megszokom azt hogy nem "zabálok" mindenfélét, akkor hátha sikerül keveset magamra szedni. Szerintem ha Te is elkezded az egészséges táplálkozást, és tornázol, nem csak a kg mennek le, hanem akár a vérnyomásod is helyre állhat. :-) Bár azt nem tudom te hány kg vagy, de szerintem ezt próbáld ki te is! Sok sikert! :-)
2015. jan. 31. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, ha lehet.

170 cm és 75 kg vagyok.

Első terhesséemet 67 kg-mal kezdtem, 86-tal mentem szülni.


Mosz én is azon gondolkodom,legalább 10-et kéne fogyni, mert ha egy gyerek mellett nem jártam el tornázni/edzeni szülés utáni két és fél évben, akkor valőszínüleg a második után sem fogok..

Én azt mondom, amennyit a lelkiismeretünk megkíván, azt adjuk le, és utána essünk teherbe.

3-4 kg-ot egy hónap alatt is le lehet adni simán, úgyhogy nem egy olyan hosszú folyamat ez.

Én legalábbis ezt fogom csinálni.

2015. jan. 31. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mi bvallaltuk a masodik gyerkocot. 2,5 ev vna koztuk. Az elsovel nagyon sokat hoztam. A maaodik lezadalt rolam mindent. -12kiloval mentem szulni, vegig vizsgaltak terhesseg alatt, hogy mi bajom lehet.

Egeszseges kislanyunk szuletett.

2015. jan. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a magas vérnyomás az, ami aggasztóbb. Rendeződne, ha fogynál valamennyit? Szerintem fogyózz fél évig, annyi idő alatt szépen lehet fogyni, és időben sem olyan sok. Én legalábbis ezt tenném:)
2015. jan. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
160g os szénhidràt diéta terhesség alatt is lehet folytatni.A.
2015. jan. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mennyi az a túlsúly?!

Én 173/82 vagyok és elviselhető már így 96 kg voltam szülés után,most szeretnénk kistesót és azt mondom ez még határeset de azért fogyhatnék még h fitt legyek terhesen is.

2015. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
130 kiló vagyok...
2015. jan. 31. 13:55
 10/17 anonim ***** válasza:
Én biztos fogynék hisz az sok és ha még a terhességel is felmegyrád pár kg.kezdd el a 160gos diétát hidd el jobban jàrsz vele.
2015. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!