Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges menstruacio terhess...

Lehetseges menstruacio terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Most menstrualtam kb masfel hete. Teljesen normalis volt, viszont ugy ket napja elkezdtem tapasztalni olyan tuneteket amik kifejezetten menstruacio elott szoktak lenni. Mint pl a farkasehseg, hasszurka, mellviszketes, idegesseg ami eleg fura mert ilyenkor szoktam a legnyugodtam alapotomba lenni menstruacio utan.... Lehet hogy terhes vagyok? Vagy ez hulyeseg? Felesleges lenne tesztelni ugye?! Koszonom a valaszokat..Bocsi a hulye kerdest de ez tenyleg nagyon fura rogton menstruacio utan ilyen tunetek szamomra.

2015. febr. 8. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetséges,bár nem mondom,hogy olyan iszonyat gyakori lenne. Egy ismerősömnek pl. végig megjött rendesen és nem is tudta,hogy terhes. Iszonyat vékony csaj és kb. 3 kg-ot hízott. Még örült is neki. Aztán a 6-ik hónap körül megmozdult a a hasa. Egyből furcsa volt neki...pedig akkor már volt 2 gyereke,szóval ha lett volna valami tünet rájött volna hamarabb is. De se rosszullét,se semmi nem volt.
2015. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!