Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges a terhesseg?

Lehetseges a terhesseg?

Figyelt kérdés

11. ciklusnapomon vagyok de az elozo ciklusbol ugy erzem terhes lettem.. 2 napos mensim volt de azota meg mindig van barnas nyakom de csak mikot megtorlom magam nem veszesen..

Azota a ket napos mensi ota nem hagy nyugodni ez a dolog mert a hasam kemeny es huzodo erzeseim vannak..

Tudom hulyeseg teszteltem is legutoljara 3 napja de one step teszt volt amin szinte mindig van egy halvany csik..termeszetesen inkabb negativ.

A teszt ellenere nem lehetek terhes ugye?

Gondolom mar kimutatta volna a terhesseget csak egyszeruen nem tudom hova tegyem ezt a barnazast es a kemeny huzodo hasam:)

Vegyek szerintetek egy tesztet a gyogyszertarban vagy kizarhato a terhesseg?

Az elozo ciklusban kozepidoben voltunk egyutt utoljora az mar jo regen volt igy nincs olyan teszt amin nem viritana a masodik csik terhessegnel gondolom!

Koszonom ha valaszoltok



2015. febr. 8. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
2 napos vérzés is belefér. Tesztelj megbízható teszttel pár nap múlva, de szerintem nem vagy terhes.
2015. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem akarok tesztelni feleslegesen az az igazsag...

Igazabol arra lennek kivancsi volt mar valaki akinek ilyen sokara sem mutatta ki a teszt a terhesseget?

2015. febr. 8. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ér meg a bizonyosság egy tesztet?! Te tudod.
2015. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kimutatta volna már!

De nyilván így is- úgy is kell venned még egyet, mert ezen fogsz kattogni hetekig.

2015. febr. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!