Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik hétfőn csináltam...

1 hete késik hétfőn csináltam napközben tesztet (10-es érzékeny), de negatív lett. A mai napig semmi jele a nem vártnak. Szerintetek nem vagyok babás?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj jövö hét elején egy ujabb tesztet,ha addig nem jön meg.Lehetsz terhes,csak valoszinüleg még nincs elég hcg a szervezetedben,mert korán csináltad a tesztet.Szoritok,hogy +legyen ha azt akarod.:)
2010. febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ennyire érzékeny tesztnek nem kellet volna +-nak lennie? Esetleg te is játál így?
2010. febr. 11. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy késői peteérés miatt nincs még elég HCg a szervezetedben.


Kátheto késés után azonban mindenképp menj orvoshoz, akár pozitív a teszt, akár negatív. A késésnek ugyanos sok más oka is lehet, amit most nem sorolok fel, nehogy halálra rémülj. :-) Bízzunk benne, hogy baba lesz.

2010. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
closty-t szedtem lehet ez az ok?!
2010. febr. 11. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:

A Closti a kevés HCG-ért nem felelős, de a késői peteérésért lehet, hogy igen. Ez a gyógyszer nem garantálja, hogy pont félidőben legyen tüszőrepedésed, és a vérzéskimaradásra m,ág beágyazódjon a babó.


Várj türelemmel. Hőgörbét csinálsz? Closti mellett érdemes ()Duphaston és Utrogestan mellett nem), és abból kiderülhetne, hogy mikor volt tüszőrepedésed. Ahhoz képest 2 hétre kellene nem megjönnie.

2010. febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!