Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HCG teszt lehet halvány...

HCG teszt lehet halvány pozitív ovulációkor?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy h*lye kérdés,de a következő történt.Tegnap halvány pozi lett a HCG tesztem,ma meg negatív nem reggli elsőből csináltam őket.Ovuig még van pár napom.Az ovu teszteket is csináltam ugyan úgy nem reggeli elsőből amik full pozik lettek.Tudom,hogy reggel nem szabad ovu tesztelni meg,hogy várni kell 3-4 órát pisilés nélkül.Ezeket az ovu teszteket meg reggel fél liter innivaló és vagy 3 wc.zés után csináltam.

Valakinek valami ötlete?


2015. febr. 12. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. Az nem pozitív hcg teszt volt,csak szellemcsíkos max. Ha pozitív lett volna, akkor erősödött volna.
2015. febr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
En mar hallottam olyanrol, hogy ovukor halvany pozi lett a hcg teszt is. Ha az lh teszt keresztreakciot mutat a terhessegnel, akkor elkepzelhetö forditva is szerintem.
2015. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1-es:Nem szellemcsíkos a teszt mert szabad szemmel látható rózsaszín csík van rajta csak halvány.A szellemcsík nem így néz ki.


2-es:Nekem is ez fordult meg a fejemben.Ha képes az ovu teszt a terhességet "megjósolni" akkor a terhes teszt is reagálhat nagyon halvány pozival az ovura.

2015. febr. 12. 12:56
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen kepe. En igy jartam egy hete. Kerdest is irtam ki, es mondenki azt irta ez pozitivnak tunik. Ezert csinaltam ovutesztet is, az is full pozitiv lett, es igazolodott a peteeres is. Ha gondolod tehetek fel kepet az en halvany ppzitiv hcg-rol.
2015. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4-es megköszönném ha tudnál feltenni olyan képet :)
2015. febr. 12. 14:32
 6/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

[link]

2015. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a képet.Az Enyém nem ilyen hanem egy egyenes rózsaszín vonal.Olyan mintha rotlingceruzával húzták volna csak színes a vonal.Na de majd kivárom a mensit és tesztelek.Majd ha érdekel megírom :)
2015. febr. 12. 19:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért ez milyen vonal? egyenes és rózsaszines. :)

de tegyél már fel te is képet légyszi,kiváncsi vagyok. :)

2015. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én a vastagságára gondoltam,hogy nem olyan vastag mint a Tied :).Az Enyém nagyon vékony,fényképezhetettlen,de szabad szemmel nem kell keresgetni :).Más is látta élőben úgyhogy tuti nem képzelem be :)
2015. febr. 12. 19:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azt mutathatta, de csináltál lh tesztet este?
2015. febr. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!