Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy terhes lettem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Decemberben volt egy éve, hogy rendszeresen fogamzásgátló tablettát szedek. Sosem hagytam ki egy szemet sem, minden este ugyanabban az időpontban veszem be, stb. A párommal a ciklusom 23. napján voltunk együtt(azon a napon szedtem be az utolsó gyógyszert abban a hónapban), majd rá pár napra- ahogy mindig szokott- meg is jött. Normális volt teljesen a vérzés, 5 napig tartott, ahogy mindig is. De valamiért ilyen alkalmak után mindig félek, hogy mi van akkor, ha.... Hasmenés, hányás nem volt, egyszer volt az aktus előtti napon hígabb székletem, ezen kívül semmi. Van rá esély, hogy terhes lettem? Tisztában vagyok vele, hogy a 23. nap környékén ritka a peteérés, de azért inkább kikérem a véleményeket! Előre is köszönöm!

2015. febr. 16. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

a fogamzás gátló a peteérést gátolja meg

a vérzés nem menstruáció, csak menstruáció szerű vérzés.

magyarán terméketlen a nő a pontos szedése alatt.

2015. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*fogamzásgátló
2015. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes ezek alapján, de ha ennyire félsz tőle, akkor inkább a gyógyszer mellett használjatok óvszert is.
2015. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hígabb széklet nem baj csak a súlyos hasmenés. Legalábbis amit én szedtem arra az volt irva. Nyugi, jók azok a bogyók. :)

De ha ennyire parázós vagy, akkor kiegészítésként óvszert is lehet használni. De a gyógyszer magában is elég.

2015. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!