Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt?! Nem értem

Terhességi teszt?! Nem értem

Figyelt kérdés
Sziasztok, több mint egy hete késik a mensim csináltam 3 különböző tesztet (4napon belül) esti pisiből mindegyik pozi lett. Ma este csináltam egyet (ugyanolyan mint az egyik a 3 közül) és nega lett :( én ezt nem értem :( teljesen elvagyok keseredve..

2015. febr. 16. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

1 hete késik, és van három pozitív teszted!

Ez azért jelent valamit!


A negatív teszt vélhetően téves volt.

Ne is tesztelgess többet, felesleges!


Menj el dokihoz, hogy megnézzen és megnyugtasson!

2015. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen igen.. de nem olyanok a tesztjeim, hogy a tesztcsík ugyanolyan erősségű mint a kontroll, de persze szépen kivehető rózsaszín..És itt azt látom, h a legtöbben teszik fel a napról napra erősödő tesztjeiket :( Picit fáj a derekam és enyhe alhasa görcseim vannak de állítólag ez normális.
2015. febr. 16. 21:22
 3/19 Ditta323 ***** válasza:
100%
Halvány pozitív is pozitív. Nekem sem volt hű, de erős és most szunyókál a csajszim :)
2015. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
hagyd abba a tesztelgetest, es menj dokihoz. ha tobb, mint 1 hete kesik, akkor mar boven megallapitja a doki, hogy mi a helyzet. ne csinalj tobb tesztet, mert megbolondulsz :)
2015. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen meg :D:D:D A doki lesz a legjobb :)
2015. febr. 16. 21:47
 6/19 anonim ***** válasza:
3%
Teszt kivesz , rápisil , egy csík nem baba, két csík baba.Ha ez sem megy akkor komoly gondok vannak.....
2015. febr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy az utolsó tesztem negatív lett, talán téged nem bizonytalanítana el? Mert hogy elvileg erősödnie kellene..Nem tudom miért kell bunkózni
2015. febr. 17. 00:17
 8/19 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz. O meg tudja mar mondani biztosra.

Drukkolok. Majd irj az orvos utan

2015. febr. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Meg mutatod a teszteket?
2015. febr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a nemvart elött volt 4 halvany pozim, aztan a nemvart napjan mat negativ lett, es meg is jött par nap kesessel. Reggel csinalj elsö pisiböl tesztet, mert este mar lehet, hogy annyira felhigult, hogy nem mutatja ki a teszt. Amig nem jön meg a mensid, addig eselyes, hogy baba van a dologban. Szerintem is kerj idöpontot, es elsö pisis tesztet csinalj, az a legbiztosabb. Drukkolok!!!!
2015. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!