Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet szerintetek baba?

Lehet szerintetek baba?

Figyelt kérdés

Február 2-án volt peteérésem, és azon a héten kétnaponta együtt is voltunk a párommal. Azóta gyakran van hogy szurkál az alhasam meg a petefészek tájékon. Néha a mellemben is érzek szúrkálást, de inkább egyre feszesebbnek érzem, a mellbimbóm meg egyenesen hiper érzékeny. Ma reggel csináltam tezstet, de negatív.

Ettől még reménykedjek!


2015. febr. 16. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod?
2015. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom megmondani, mert PCO szindrómával kezelnék és még nem rendszeres a menzeszem, így októberben volt meg rendesen utoljára. De a február kettő tuti, mert ultrahangon voltam és ott állapították meg, hogy épp peteérésem van.
2015. febr. 16. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ovu után kb. 9-10 nappal volt szurkálás a petefészkemnél meg enyhe görcsök ami kisugárzott a hüvelyemhez, de nekem ez egyszeri volt kb 15 percig tartott.. aztán rá 3 napja nega volt a tesztem, vártam 4 napot és halvány de szépen kivehető pozit teszteltem :) Nekem ezután volt borzasztó mell és mellbimbó fájdalom.. Sztem jó jel ;) Drukkolok!
2015. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva tesztelj újra. Nagyon drukkolok :)
2015. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A mellem már legalább egy hete fáj, egyre jobban, de sajna menzesz előtt is ilyen. Nagyon imádkozok, hogy ne jöjjön meg. Köszi a választ. Várok még vasárnapig és csinálok még egy tesztet, akkora már szerintem mutatnia kéne a tesztnek.
2015. febr. 16. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy amikor baba volt egy kicsit másképp fájtak a melleim, feszítő hasító bizsergető égető érzés. Mensi előtt meg oldalt fájt..
2015. febr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tapintásra másabb, mert nem bekeményedik, hanem csak feszes.
2015. febr. 17. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!