Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 3-4 nappal ugye...

Peteérés után 3-4 nappal ugye nem eshetek teherbe?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De igen.
2015. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem!
2015. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztosan nem is tudhatod sztem hogy pontosan mikor volt peteérésed. Kivéve ha azért követed hőmérővel vagy ovulacios teszttel mert terhes akarsz lenni.
2015. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De valamelyik nap kerdeztek, h ovu utan 3 nappal tudnak csak egyutt lenni a parjaval es mindenki azt irta akkor errol lecsusztak...

Nem ertem akkor... Spontan peteeres csak orgazmustol lehet nem?

2015. febr. 16. 22:25
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom mikor volt az ovum pontosan kedden es penteken illetve szombaton voltunk egyutt
2015. febr. 16. 22:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden szeretkezes alkalmaval van egy kicsi esely a teherbeesesre.
2015. febr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na igy igen koszonom utolso! A minimalis esely lett volna a helyes kerdes:)
2015. febr. 17. 09:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha biztosan akkor volt az ovud, mikor gondolod, akkor nem. Illetve nagyon minimális esélye van.
2015. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sokan menstruacio alatt esnek teherbe, ami nagyon elkepzelhetetlennek tünik, megis van ra bizonyitott pelda. Ha nem vedekezik az ember, minden alkalommal van egy minimalis esely. Sajnos nalunk mar 9 honapja hiaba, mensi alatt, elött, utan, közepidöben, barmikor probalkozunk, nem jön a baba...
2015. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sajnalom kedves utolso remelem hamar osszejon!

Nekem van mar ket babam es mindketto mensi vegen fogant:)

Nem vezettem soha gorbet nem figyeltem a nyakom nem ovu teszteltem..azt viszont mindig tudtam mikor van pe-m mert nagyon fajt a hasam es megereztem, hogy a jobb oldal vagy a bal oldal repedt e meg:)

Szoval nem figyeltem magam es elsore osszejott mindket lanyom..

Viszont most 5 honapja rajta voltunk a harmadik baban..persze most elkezdetem gorbet vezeteni ( mondjuk azt csak azert mert volt egy cisztam es kivancsi voltam van e pe-m )

Mindig idoben voltunk egyutt es semmi..

Ebben a honapban eldontottuk nem kell harmadik baba jok vagyunk mi igy is negyen:)

Jovo honapban megyek dokihoz valami fogamzasgatlot kereseni!

Most nem tudtunk egyutt lenni csak ezen a ket napon.

Csodalkoznek ha pont most jonne ossze mikor ilyen idopontban voltunk egyutt! Vegul is azt akartam mondani ezzel legyetek akkor egyutt amikor jol esik ne figyeld a pe-t mert nem mindig akkor jon ossze amikor szamitasz ra:)

2015. febr. 17. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!