Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire biztos már az eredmény?

Mennyire biztos már az eredmény?

Figyelt kérdés

Jan. 24-25-én voltunk együtt a párommal, a nemvárt 4. napján (ma) csináltam délutáni vizeletből 2 tesztet.

Egyik x-epil gyorsteszt volt(eros negativ) a második rossmanos Predictror early ami szintén erős negativ. Igy biztos hogy nem vagyok terhes, nem?


2015. febr. 16. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jött meg akkor lehetsz az de nem biztos. Több okból is késhet. Várj vagy két napot és csinálj egyet reggeli vizelettel, ha addig se jön meg.
2015. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem ilyen van, újszülöttkortól 15 kg-ig használható


nálam a nagyon fontos sempont a súlya volt (7kg)mert emeletre cipelem fel le.

ennél könnyebb nincs.

hátránya, hogy a karja nem fordatható át, a baba mindig kifelé néz, de legalább nem engem bámul..:)

Brendonban vettem

[link]


(és külön meg kell hozzá venni a lábzsákot-ill én egy másik kocsiról kaptam egy hasonló színű és passzol)

2015. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*bocsi, nem ide ment volna..
2015. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elirtam, bocsi faradsag:) megjott, de kevesebb:/
2015. febr. 16. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor már annyira nem biztos. Úgy tudom ilyenkor max két napig tart, színe és mennyisége is más. Ha ezeket tapasztaltad akkor lehetsz terhes de lehet hormon probléma van a háttérben.
2015. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 4. napban:)
2015. febr. 16. 22:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez még szerintem nem egyértelmű. Várj néhány napot, ha megjön nem vagy terhes, ha úgy látod, hogy megjött, de csak nagyon kevés, más mint szokott lenni, akkor csinálj tesztet, mert nekem van közeli ismerősöm, akinek 3 hónapig volt vérzése. Majdnem 12 hetes volt, mire kiderült, hogy mégis terhes. Ő mondta, hogy utólag visszagondolva tényleg más volt a "menzi", mert kevesebb ideig tartott és kevesebb mennyiség volt. Nekem mikor terhes lettem, egyáltalán nem volt vérzésem, mégis a 3. nap reggeli első teszttel lett nagyon-nagyon halvány pozi. Ha jan. 24-25-én voltatok együtt, akkor is lehet, hogy nem pont aznap volt a megtermékenyülés, hanem csak pár napra rá, így simán belefér, hogy még nem termelődött elég hcg. A vérzés pedig annyiból normális, hogy a tested még emlékszik, ezért lehet kevés. Ha sok, akkor persze vagy nem vagy terhes, vagy valami gond lehet.

Kívánom a legjobbakat! :)

2015. febr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azert nem hiszem, hogy terhes lennek. mert 3-4 honapja kezdodott ez a rossz mensim. es akkor teszteltem, es.ha terhes lennek. akkor 3-4 honap utan viszojt a tegnapiaknak biztosan kikellett volna gondolom mar mutatnia. :) Viszont elegge megvagyok ijedve. hogy akkor mi lehet, mert a mehem es a petefeszkem is neha faj.. ezert nem hiszek h hormonzavar legyen. komolyabb bajra gyanakszom. Csutortokon irany doki, meglatjuk mi lesz :(((
2015. febr. 17. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!