Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2napja megjött, de alig van...

2napja megjött, de alig van meg, melleim továbbra is fájnak, hőm fenn. Járt már valaki így? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés
szóval 2napja megjött, amúgy mára nem vártam volna. Viszont nincs meg rendesen, semmi élénkpiros erős vérzés, mindössze egy ki barnás maszatlogatás, szinte betét se kell, nem is görcsölök. Mellfájdalom nem múlt el, hőm fenn maradt. A párommal nem tudtunk ebben a ciklusban sokat együtt lenni, mindössze a ciklus elején, és most, Valentin napkor. Szóval az "esélyesebb napokon" pont nem voltunk együtt...
2015. febr. 19. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, én mára vártam .

És nem is jött meg, viszont mi is ciklus

elejen voltunk egyutt meg valentin nap. Drukkolok neked :)

2015. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem tudom, hogy reménykedjek-e. Hátha... Megy a drukk Neked is :)))
2015. febr. 19. 18:12
 3/5 anonim válasza:
0%
Hm pasi vok. Tehát dugasd meg magad, ha akkor sem jön meg, terhes vagy :'D
2015. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok,nekem eddig nem fájt a mellem,most kezdett el ma.de nem ugy mint szokott. Még nem az az elviselhetetlen
2015. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem ovu környékén szokott elkezdeni fájni, és mensiig fáj, majd elmúlik. Most a számított ovu körül nem kezdett el fájni, hanem pont a hétvégén...Úgyhogy most vagy így dobta ki a gép, vagy csúszott az ovum, ami persze jó hír lenne
2015. febr. 19. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!