Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?...

Szerintetek terhes vagyok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
egy hete késik a menstruációm vettem tesztet is ami pozitív lett..bár az egyik csík halványabb lett de a papírjára rá volt írva hogy a színe a hCG koncentrációjátol függően változhat

2015. febr. 19. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
igen terhes vagy de képet rakj fel megnézzük a tesztet
2015. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ket csikos, akkor pozitiv. Ha pozitiv, akkor terhes vagy.
2015. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


itt a kép

2015. febr. 19. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze, ez nagyon pozitív! :)

Gratulálok!!

2015. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen,biztos babat varsz.:)

Tervezted vagy meglepeteskent jott?

2015. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Végre egy szép teszt, amin nem kell nagyítóval keresgetni a második csíkot! :)

Gratulálok, boldog babavárást! :)

2015. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. megmondom őszintén múlthónapban is azt hittem az vagyok de mire tesztet vettem volna megjött ezért nem is vártam meg gondoltam arra hogy most az lennék .. elég nagy meglepetés volt de nagyon örülök neki csak még olyan felfoghatatlan.. :)
2015. febr. 19. 18:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon felfoghatatlan volt amikor megláttam az erős kétcsíkos tesztet.

Jöttem be vele a szobába, csak a tesztet bámultam, levegőt szinte nem is vettem és mosolyogtam. Párom nézett rám, hogy mivan?!

Leraktam az asztalra, odaraktam mellé a papírt, hogy 1csík negatív, 2csík pozitív, és vigyorogtam rá.

Mit kaptam válaszként? ,,Mivan? Akkor most ez pozitív? Nem hiszem el! Szerintem rossz a teszt! Biztos, csak hazudik! De ez biztos?"... Nem nagyon akarta elhinni. Még kettőt meg kellett csinálnom, mire kezdte felfogni, hogy ez igaz! :D

6-os válaszoló vagyok.

2015. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az én párom is örül neki és már tudta rögtön hogy miújság .. csak én bambultam el hogy most akkor mi is hogy is aztán most tartok ott hogy tudatosul bennem :)
2015. febr. 19. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!