Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
1 hete voltunk együtt a párommal, 2 napja barnás valami folyik ,de csak pár csepp ,olyan mintha megjött volna,de mégsem! Néha görcsölök ,mellem meg van dagadva , a jobb petefészkem pedig szúr ! Lehetséges ,hogy terhes vagyok?

2015. febr. 22. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Istenem... -.-

Lehetsz is meg nem is, ebből nem mondjuk meg neked. Egyebkent ilyenkor még semmi tünet nincs, még be sem agyazodhatott.

2015. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet igen lehet nem..
2015. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tuti hogy nem leszel terhes mivel 1 hete voltatok egyutt es mar produkalod is a terhessegi jeleket. Szetintem meg megfog jonni!

Ha terhes is lennel 1 het mulva semmi tuneted nem lenne!

2015. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az lemaradt mivel 1 hete voltatok egyutt es terhessegre gondolsz, ez csak azert van,mert talan szeretnel nagyon gyereket! Mibel ennyire figyeled a testedet, es hopsz...lehet terhes vagyok stb... àlltalaban ilyenkor nem jon ossze a baba! Majd csak akkor amikor terhessegre nem is gondolsz, csak mar a tunettek jelentkeznek!
2015. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 hét után nem lehetsz terhes, esetleg már két hét után valószínűbb...
2015. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!