Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes/nem érdemes terhes...

Érdemes/nem érdemes terhes vitamint szedni a babatervező nőknek, illetve szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Megoszlanak a vélemények róla,bár a nőgyógyászok 95 %-a mondja,hogy már a babatervezéskor is ajánlott szedni. Az Elevitet sztárolják sokan, nekem viszont a Gravida jött be. Van a Femibion,de szinte arany áron van és ha jól emlékszem abból az egyik fajtát a 12, hétig kell szedni,a másikat pedig a 12. hét után egészen a szoptatásig vagy még alatta is,azt már nem tudom.

Én Gravidát szedek,plusz magnézium-citritet meg magnézium és kalcium pezsgőtablettát és jól vagyok én is meg a kislányomra is azt mondták a dokik,hogy egészséges. Persze csak az ultrahang alapján. 27 hetes vagyok.

2015. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Terhesség tervezésekor folsavat szedtem.

Aztán terhesség alatt Elevitet.

Előtte persze próbáltam egészségesen táplálkozni, de nem akartam plusz vitaminokat nyomni hónapokon át.


Az, hogy melyik vitamin a legjobb, hát mindenkinek más. Majd meglátod neked melyik jön be. Én elégedett voltam az Elevittel.

2015. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a terhesség tervezésénél tartok, Gravidát szedek. Nekem bejön.
2015. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nem tervezett baba volt, ezért én nem szedtem semmit. De amint kiderült hogy babát várok, egyből vettem elevitet de sajnos nem tudtam lenyelni. Femibionra váltottam, az tökéletes volt.
2015. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én kb egy héttel a fogantatás előtt szedtem, akkor döntöttük el a babat. Gravidát szedek én is, nem drága és sok féle vitamin, ásványi anyag és nyomelem van benne. A femibiont ajánlották a dokik de nekem foghíjas egy kicsit a tartalma. Hát kinek mi jön be :)
2015. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én mindhàrom előtt Elevitet szedtem.hamar összejöttek.a 2. Illetve a 3.hónspban
2015. febr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én LadeeVit-et szedtem, meg voltam vele elégedve. Csak menet közben kiderült, hogy autoimmun pajzsmirigy gyulladásom van, és nem szedhetek jódot. Most a Supradyn multivitaminját szedem.
2015. febr. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En amikor babat akartunk, azt hiszem 4.honapja probalkoztunk, mikor elkezdtem minden nap szedni multivitamint, szoval nem kifejezett terhesvitamint, csak sima azt hiszem supradint. Azelott is szedtem neha, de akkor raalltam arra, hogy minden nap tutira bevettem. Onnan szamitva 2. hnapban mar babas voltam :) persze nem tudhatom, hogy ennek koszonheto-e, de szerintem mindenkepp segitett. Ugy gondolom, hogy nagyon jo, ha vitamint szed valaki a baba tervezesekor, de szerintem felesleges terhes vitamint. Azt raer terhesen,nbar en akkor is sima multit szedtem plusz folsavat, egeszseges a kislanyom:)
2015. febr. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Femibion tényleg drága,de inkább kifizetem.nővérem gyógyszerészként azt javasolta,pedig elvileg az ő cégükhöz a Gravida tartozik!
2015. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban a DM-ben vásárolt A-Z Mama terhesvitamin jött be,mindkét babámmal akkor estem teherbe mikor elkezdtem ezt szedni és mindig megdicsért a nővérke hogy milyen tökéletes a vérképem.Nekem ez vált be,ráadásul az ára is kedvező.
2015. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!