Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már ne is reménykedjek ugye?

Már ne is reménykedjek ugye?

Figyelt kérdés
29. napon vagyok.mára nem várom, de reggelre leesett a hőm 36,6-ra és folyásom is van. Máig száraz voltam. Van valaki aki hasonlóan járt, mégis babás volt vagy már ne is reménykedjek? El vagyok keseredve h már megint nem sikerült :(
2015. febr. 24. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el,mert az a legrosszabb ilyenkor. Ezzel tudat alatt csak hátráltatod a dolgokat. Én alapból utálom ezt a hőmérőzést,mert plusz stresszforrás. Ha nem jött meg,akkor holnap vagy holnap után tesztelj,aztán ha negatív,de nem jön meg továbbra sem,akkor ismételj pár nap múlva.
2015. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a kedves hozzaszolasodat. Probalok nem elkeseredni. Tudom h tobbet artok vele csak az agyam ilyenkor atkapcsol pedig egesz honapban nem ragodom ezen a teman csak Tike r mar meg kellene jonnie.

Szerintem holnap mar megfog jonni, mert van mar folyasom viszont nem erzem ugy h meg akarna jonni, sot meg a mellem sem faj annyira mint neha szokott... Bar mar ez is valtozo.2 honapig clostyt szedtem akkor meg a bimbom is fajt most nem sszedtem es nem is faj annyira

2015. febr. 24. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Sosem lehet tudni. :) Drukkolok,hogy ne jöjjön meg, és persze azért,hogy baba legyen a dologban,ne más. Könnyű mondani,hogy ne aggódj stb. tudom. Múlt vasárnap töltöttem a 27. hetet és szerintem kb. ha 1 hét volt összesen amikor nem aggódtam valami miatt. De ezt így a 27 hétre elosztva :D Mindig van ami miatt aggódni kell,meg egyebek. :D
2015. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg nem jott meg :) ez a legroszabb mikor kesik. Masfel eve jegyzem pontosan a ciklusaimat de eddig meg csak egyszer kesett 4 napot.am pontos
2015. febr. 25. 07:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Na :D Hátha... :D
2015. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!