Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem ezt az ovolációs...

Nem értem ezt az ovolációs tesztes dolgot! Február 7én volt az első menszi napom 28napos ciklusban! Ha babát szeretnénk 19-20án együtt voltunk, de 21én volt peteérésem attól még összejöhetett?

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, esely van ra, mert a kiskatonak több napig is varjak odabent a petesejtet! Drukkolok!
2015. febr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi,remélem!

Arról tudsz valamit ami befolyásolhatja a baba nemét?

Kislányra vágynék elsőre

2015. febr. 26. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Imádkozz :D Bocsi de nem igazán befolyásolható. Van pár babona, kinai vagy nem tudom milyen naptár meg az együttlétek idozitesevel meg nem tudom még mivel de nem lehet hinni ezekben.
2015. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy olyan elmelet is, hogy a ha ovu elött par nappal vagytok együtt, akkor nagyreszt lanyok születnek, mert a lanyok tovabb eletkepesek maradnak, tehat a lanyok lassabbak, de erösebbek, a fiuk pedig gyorsabbak, es fürgebbek, tehat ha közel van az ovu, akkor gyorsabban celba ernek, mint a lanyok, de ha tul messze van az ovutol, akkor a fiuk addigra kiesnek a jatekbol, es a lanyok a kitartasukkal tovabb elnek, es igy nagyobb esely van kislanyra
2015. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!