Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometriózissal spontán baba?

Endometriózissal spontán baba?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 04:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet! Kolleganomnek van, nagyon is komoly. Mutottek is. Megmondtak neki, nem lehet babaja. Elfogadta, azt hiszem feldolgozta, boldognak tunt. (amugy egy jokedelyu, vidam no, anyagi problemak nelkul, jo hazassagban-ez csak azert fontos, mert a pozitiv dologk gondolom segitettek az elfogadast)

40 evesen esett teherbe, nem is szamitottak ra. Csaszarral szult az endometriozisa miatt. Most mar nagyon boldogok.

2015. márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy nekem nem volt hivatalos, hogy endom van, de két doki is azt mondta, hogy nagy a valószinűsége, hogy az. Több ciszta volt a petefészkemben, és csokicisztának vélték, ugyanis valami sűrű sötét volt a belsejükben, tehát vér. A csokiciszta pedig az endo egyik ismertetőjele. Ehhez hozzájött, hogy 4 évig nem estem teherbe, és menstruációkor, olyan szinten görcsöltem, hogy semmi fájdalomcsillapitó nem használt, sirtam a kintól, azt hittem, meghalok. Már rászántam magam, hogy akkor következő évben megnézzenek laparral, amikor valami csoda folytán egyszer csak 4 év után, pozitivat teszteltem. Magam sem értem mi történt, hogy jöttem rendbe, bár az utolsó 10 hónapban biztató volt, hogy nem görcsöltem mikor megjött.

Cisztám még terhesség alatt is volt, az elején, de a baba rendbe rakta:), és ugye a terhesség jótékony hatással volt az endora/csokiciszták

2015. márc. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

na...a vége lemaradt. :)

Szóval a mindenre jótékony hatással volt a baba, rendbe rak mindent odabent. :)

Nagyon örültem, hogy sikerült teherbe esnem, mérhetetlen boldogság volt, pláne igy, hogy mégsem kellett műtét és hasonlók. Rengeteg gyógynövény teát és kapszulát ettem, ittam.

2015. márc. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor decemberben voltam nődokinál, akkor azt mondta endometriózisom van, 3 db csokiciszta 1-3 centisek. Februárban teherbe estem. Sajnos nem maradt meg a baba, nem tudom, hogy emiatt-e. De ami érdekes, hogy a ciszták teljesen eltűntek.
2015. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felnőtt ököl nagyságút operáltak le mindkét petefészkemről, és volt sok összenövés is. Mire megműtöttek (meg észrevették egyáltalán) már közel 3 éve próbálkoztunk. A műtét után néhány hón belül teherbe estem, és azóta még 4x. 2 gyerekem van, a többi vetéléssel végződött, de nem hiszem, hogy ennek az endohoz köze van. Ahány orvos nézi azóta, minden tök szabályos, nem látnak endometriózist.
2015. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

ma 13:03

4x2 gyereked van? Szóval 8?

2015. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem 8!

A műtét utan teherbe esett,aztan még 4x sikerült ujra,de több vetélése volt.Osszesen 2 gyereke szuletett.

2015. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem is érthető volt, a 4x után van egy. Utána meg egy szünet. Na mindegy...
2015. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!