Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csutortokon leszek 7 hetes....

Szeretnenk kérdése:

Csutortokon leszek 7 hetes. Terhessegi tesztjeim meg mindig ugyan olyan erosseguek . Szerintetek ez gond?

Figyelt kérdés
Januar 14.en volt utoljara , azota van mar 5 pozitiv tesztem de kb ugyanaz az erossegu csikkal , most 6het es 5 napos lehetek es a mai teszt is pozitiv de nem olyan erossegu mint a kontrol csik .Szerintetek ez gond? orvoshoz csak jovohet csutortokre kaptam idopontot , itt sajnos hamarabb nem neznek.

2015. márc. 3. 18:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Tuneteim az etvagy megnovekedese, mell fajdalom , neha delutanonkent emelygek de nincs hanyingerem. Puffadas!
2015. márc. 3. 18:25
 2/8 anonim ***** válasza:

Képzeld én egyszer "csak úgy mert miért ne" ellőttem egy tesztet "talán a kíváncsiság vezérelt" olyan 20-24 hetesen és eléggé halvány volt,sőt. A többi korábban (5-6hetesen)elvégzett teszthez képest..

A kislányom már 11 hetes és köszöni minden okés:)

Semmit nem jelent, az ég világon semmit:)

Gratula a kicsihez:)

2015. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gond, nekem sem lett sosem sokkal erosebb az elsohoz kepest, csak eppen egy hangyanyit. Egyszeruen nem valasztodik ki annyi hcg a vizeletbe, ennyi az egesz :) ne tesztelgess most mar, csak feleslegesen idegesited magad vele. Nem lesz semmi gond hidd el! 21 hkm
2015. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy folyamatosan tesztelgetsz, és ezzel stresszeled magad! Felesleges ennyi tesztet csinálni. Nekem össz-vissz volt 3tesztem. (1. Nemvárt előtt, 2. Nemvárt napján, 3. Két nap múlva)... És ezekután a tesztek után csak kb. 3héttel tudtam dokihoz menni. Fájt a mellem, kínzott a hányinger... Ne aggódj és ne tesztelgess többet!

Boldog babavárást! :)

2015. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon szepen a valaszokat!!! teljesen igazatok van!! Vege a tesztelgetesnek!! Azt tudnatok kell hogy ez egy csoda baba nekunk , mert mar 2 sikertelen inszeminacio utan , most termeszetesen teherbe estem :) ez az elso babank es nagyon nagyon feltem :) a masik hogy eroltetett pisibol csinaltam a tesztet, elotte voltam wc majd 20-30 percre ra teszteltem eroltetetten :D most delutan.... na de koszonom szepen a megnyuktato szavakat es kivom nektek is boldog babavarast es babazast!!
2015. márc. 3. 18:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma megvolt az elso ultrahang 7hetes 1 naposan , reggel mar barnazgatni kezdtem , a doki belso ekot csinalt 3 hetes petezsakot latott csak :( barnazast nem vett eszre az "muszert" kiveve. Azt mondta talan kesoi peteeresbol fogant vagy elkezdodott valami de... nagyon de nagyon kivagyok... itthon meg barnazgatom , remelem megszunik ez a barnazgatas es noni fog a kis pottom....
2015. márc. 6. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Ojaj :( kaptal valamit a barnazasra? Nagyon nagyon drukkolok, hogy erosen kapaszkodjon a babuci!!!
2015. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
semmit sok pihenés... Köszönöm szepen 609 a béta HCG is remelem erősödik a pottomke
2015. márc. 6. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!