Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lekéstem az ovulációt?

Lekéstem az ovulációt?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam először ovu tesztet, tegnap halványan ott volt a két csík. Ma csak egy csík van. Voltunk együtt tegnap is, de akkor lehet későn? Ciklusom 13. napja volt, bár nekem hosszú ciklusaim vannak.
2015. márc. 3. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tegnap volt ovud, a tegnap nem volt késő. 24 óráig él a petesejt.
2015. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piroska és a farkas ***** válasza:
nabakker mintha én írtam volna ki. 35 napos ciklusok, 12. napon halvány tesztcsík, ma a 13. napon méghalványabb. Pedig én azt hittem, h még csak most fog erősödni.
2015. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 piroska és a farkas ***** válasza:
Nade, ha jol értelmezem, a Kérdezőnek tegnap negatív volt az ovutesztje, hisezn akkor pozitív, ha a tesztcsík legalább olyan erős mint a kontrolcsík.
2015. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaaa.. én amennyire én értek az ovu tesztekhez... :/ lehet akkor korábban volt/lett volna pozitív?
2015. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 35 naposak a ciklusaid a 20 nap körül érdemes tesztelned, ezek az eredmények most teljesen lényegtelenek.
2015. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 piroska és a farkas ***** válasza:
Bocsànat az Offért, de akkor az én 35 naposaimnàl ha a 20, nap körül vàrható, akkor így a 12. 13. napi tesztek között miért van mégis làtható különbség? Sose fogom kiismerni hogyan működünk...:(
2015. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, hogy a negatív tesztek között milyen különbségek vannak. Ha nem pozi, nem pozi.
2015. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!