Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ultrahangon fogok kapni...

Az ultrahangon fogok kapni képet a kicsiről?

Figyelt kérdés

egy rokonunk most vár kisbabát, és mindig mutogatja a kinyomtatott képet a piciről.


Én Szegedi nőgyógyászati klinikára fogok járni.

Az weboldalukon ezt írják:


A terhesgondozás során szükséges két genetikai ultrahang-vizsgálatra hüvelyi úton a 11-13., valamint hasfalon keresztül a 18-20. terhességi hét között, melynek során keressük a normál, illetve attól eltérő kóros ultrahang-jeleket.

Sajnos technikai és anyagi okok miatt a terhességről fényképet vagy videofelvételt nem áll módunkban készíteni.



Még csak 6 hetes vagyok. Ezek szerint ultrahangra el se fognak küldeni, csak 11 hetesen? és egy kinyomtatott képet se mutathatok majd meg a páromnak? :S



2015. márc. 4. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam képet, de lefotóztam a monitort, így meg tudtam mutatni a páromnak. :)

Amúgy itt csak a genetikai ultrahangokat írják le, de ettől még több uh szokott lenni.

Én 7 hetesen voltam először.

2015. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én mind a két gyerekemnél rendszeresen kaptam, mert kértem.

Van, ahol 500-1000 Ft/kép az ár, így azért pénzt vigyél magaddal, hátha ott is kérnek érte.


Egyébként szinte mindenhol fotózhatsz telefonnal. Bnőm férje minden uh vizsgálatot felvett telefonnal. :)

2015. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Basszus, egy képért úgy kell kuncsorogni?

Én kérés nélkül kapok. Sőt, a 12. hét óta cd-t is kapok 5-10 másodperces videóval.


Magyar eü...

2015. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én hiába kértem, közölték nincs papírjuk a nyomtatóban. Hát ez van.

De a telefon mindig nálam volt egy fotóra! :)

2015. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kórház függő.Én a lányomnál bármikor kérhettem ( debreceni klinika) és kísérő is jöhetett (2000 Ft), de most kenézybe kell járni, és ott se kísérő se kép. Én magánba megyek majd 4dre és igaz 8000 de ott minden jár kép videó és 30 perces mozizás. :)
2015. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A terhesgondozáson nem kaptunk képet, de az orvos mindig keresett egy jó pozíciót a vizsgálat végén, kimerevítette a képet, és le tudtam fényképezni telefonnal. :) A 12. heti ultrahangról kaptunk képet is ingyen.
2015. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a 12. hetin kikuncsorogtam egy képet, de egyébként nem adtak volna, a doki mondta is, hogy rakjam el, kint ne lássák. A következőre viszont már én is telefonnal készülök, mert ott már biztos nem adnak. :)
2015. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A genetikai uh-on kérés nélkül is kaptam, a 12. heti kórházi uh-on kértem, kaptam is, de mondták, h rakjam el, a váróban ne lássák. Ugyanitt a 18. hetin nem kaptam képet, mert nem volt a nyomtatóban papír. Pénzért sem volt, pedig fizettem volna érte.
2015. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!