Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán kicsit kétségbeesve,...

H.kitti91 kérdése:

Talán kicsit kétségbeesve, kicsit csalódva kérdeznék most tőletek. Párommal próbálkozunk egy ideje a babaprojekten. Most a 11. napja van, hogy késik. Reggel ClearBlue negatív lett. Szerintetek attól még lehet rá esély, hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Mellfeszülés,szurkáló érés, gyomorfájás, étvágytalanság sokszor inkább ételundor, szédülés, néh alhasi görcsök nyilalás.. ilyen tüneteim is vannak. :8 Vagy csak az elmém játszik velem? Idegtépő.
2015. márc. 11. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
11 nap késés nagyon sok, azt már bármilyen teszt kimutatná. Ismételd meg a tesztelést reggeli első pisiből. Ha az is negatív, akkor talán csak hormonzavar, vagy tényleg az elméd játszik veled. Aztán menj orvoshoz ha továbbra sem jönne meg.
2015. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha 11 napot késik azt már a nap bármelyik pisije kimutatja :) tesztelj újra!
2015. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát igen... Reggeli első pisi volt a mai.. :8 És sajnos negatív. Próbáljak még egyet esetleg? Vagy nincs remény? :(
2015. márc. 11. 14:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem valószínű :( nagyon sajnálom :(
2015. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, sok kiváltó ok lehet, ami miatt ennyit késik. Stressz, cysta,hormon...stb Még is reménykedek.. Vágyakozom. Volt egy abortuszom egy jó pár éve.. Akkor elsőre sikerült összehozni egy felelőtlen szeretkezés alkalmával. És még a 72órás tabletta sem tudta elvenni tőlem. Csak én :( Tudjátok, sok mindent kellett mérlegelni.. Szakma, munka, karrier.. és most látjátok, bármit megadnék...És mégsem jön olyan könnyen.
2015. márc. 11. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, sajnálom.
2015. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz...

szerintem sem vagy terhes..Nekem most olyan ideges voltam mikor kisfiunkat műtötték hogy 10 napot késett az idegtől.mikor megnyigodtam megjött..

3 gyerekünk van.mindig kimutatta a nemvárt napján.

menj tényleg dokihoz.hátha.

2015. márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most már nem idegeskedek.. Inkább jöjjön meg.. Huu.. Hát elhiszem.. Miért műtötték? Nekem elég stresszes az életem. 12 órákat dolgozom egy irodában és van hogy haza is viszem a munkám.. Párom is sokszor feszült. Lehet ez sem tesz jót a "projekt"-nek.
2015. márc. 12. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!