Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19. ciklusnapon eros megjovos...

19. ciklusnapon eros megjovos erzes mitol lehet?

Figyelt kérdés

Enyhe alhasi gorcsok, tisztara ugy erzrm lent is mintha megakarna jonni es ugyanugy tiszta feszkos vagyok minden idegesit mint amikor meg akar jonni.

Egyebkent probalkozunk a baboval



2015. márc. 19. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hany napos a ciklusod ittelve mikor volt péd? Mert legkorábban pé után 7 nappal lehet a beagyazodas, az okozhat menzi szerű görcsöket. Ha nem tartasz még ott akkor nem baba miatt van.
2015. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia. peteeresem szombaton volt egyebkent 26 nap koruliek a ciklusaim. Naptar szerint szombaton volt aztan nem tudom mert az applikaciom mar elotte 5 nappal azt irja h esely a terhessegre. Egyebkent abban az gy hetbe mondennap voltunk egyutt elotte is majd mindennap. Lehet ez beagyazodas? Nekem elso babam lenne abszolult nem tudok sokat errol a temarol. Jo lenne ha ez beagyazodas lenne. Csak feszulte tesz h nem e baj van olyan ijeszto ez megjovos erzes ilyenkor meg szurkal picit lent is neha derekam is faj tiszta olyan mintha tenyleg menstrualni keszulnek. Ijesztő
2015. márc. 19. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért voltál termékeny 5 nappal előtte mert a spermiumok 3-5 napig élnek és várják a petesejtet. A naptár van hogy téved pár napot, a peteérés nem mindig úgy van ahogy meg van írva. Ha valoban szombaton volt péd akkor korai a görcsölés. De ha korábban volt vagy 2 nappal azaz csütörtökön, akkor akár lehet beagyazodas is. De ez nem fix, az első jel ha már késik. Akkor érdemes tesztelni is. Sok sikert! :D
2015. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és ne legyen ijesztő, nekem erősebb gorcseim voltak mint menzeszkor :DD és nem jött meg azota se, idén :D
2015. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!