Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség alatt tilos hajat...

Terhesség alatt tilos hajat festeni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nyugodtan festheted. Gondolj bele, régen a fodrászok sokkal durvább anyagokkal dolgoztak és sokan végig is dolgozták a terhességüket, egészséges gyerekük született. Most már ammóniamente festéket is lehet kapni, amivel havonta egyszer bekened. Nem lesz semmi bajotok.
2015. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Én nem festettem. Háromszor voltam terhes.
2015. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Festettem a hajam én is terhesen. Igazából fehérítettem. Nem lett semmi baj sem a hajammal e a picivel
2015. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem tilos.

(Bár a kérdés nem vonatkozott rá, én mindkét terhességem alatt festettem a hajam. )

2015. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem tilos, csak nem ajánlott.

Én fekete hajszínezőt használok már évek óta (terhesség alatt is).

2015. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jól szellőző helyiség kell. Töményen nem jó belélegezni, de nyitott ablaknál ilyen veszély nem áll fenn (vagy nagy légtérben).
2015. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szabad, csak jól szellőztess közben, és ne tartson sokáig. :) Én mindig magamnak csináltam, de terhesen szóltam fodrásznak, hogy hipp-hopp meglegyen. :)

A dokim azt mondta, hogy lehet, hogy több szmogot szivok be egy séta alkalmával, mint amennyit a hajfestékkel ártanék. :)

2015. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. márc. 23. 07:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem a dokit és a fodrászt is: ha nem kerül a véráramba (már miért kerülne?!) akkor nincs gond. Ő terhesen is festett hajat, és nem volt gond a belégzéssel. Nyitott ablak és kész. :)
2015. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Èn is kérdeztem a dokit, azt mondta lehet, csak szellőztessek és ne igyam meg, akkor nem lesz semmi baj :-D
2015. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!