Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vehető extra halvany pozinak?

Ez vehető extra halvany pozinak?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 24. 05:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én így közvetlen ébredés után nem látok második csíkot,de szívből kívánom,hogy olyan eredménye legyen amilyet szeretnél. Szép napot!
2015. márc. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy hibás teszt, vastagabb a csík mint kellene. Több ilyen volt már itt és ha jól emlékszem egyik esetben sem a babát jelezte. Ettől függetlenül lehet kismama vagy, ismételd meg a tesztet! Drukk!
2015. márc. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen lanyok! :) Bizakodok mert am meg nagyon koran vagyok csak nem birok magammal :-D 3 nap van nemvartig meg. Csak erosen faj a derekam meg a melleim meg vannak dutzadva es erzekenyek. Tegnap este is lottem egyet a vicc kedveert az a felso eezen a kepen.

[link]

2015. márc. 24. 06:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Csíkot én is látok, de tényleg kicsit vastagabb. De azért drukkolok! :-)
2015. márc. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sztem ez pozitiv lesz :) drukk
2015. márc. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív lesz majd írd meg!! :-)
2015. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
en 2 csikot is latok halvanyan,mintha a pozitivat mutato csik mellett meg egy csik lenne. Ettol fuggetlenul drukkolok:)
2015. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az alsón van 2. halvány csík, de sokkal vastagabb...ilyen nekem is volt. Hibás teszt. Nálam nem volt baba, de kívánom, hogy nálad ne így legyen! Szorítok!
2015. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nos ugy nez ki nem volt hibas a teszt :-D Mert annyira idegesitett h tegnap ellottem megegyet az a felso teszt. igaza

giga halvany(nyilvan gondoltam hisz a reggeli sem volt meg eros) mostmar csak az idegeskedes megy h tenyleg ne nojjon meg :) holnap tesztelek megint reggelibol remelem erosodik ;)

[link]

2015. márc. 25. 10:50
 10/13 anonim ***** válasza:

én a felsőn nem látok semmit :(

A középsőn meg durván vastag a csík, de reméljük a legjobbakat

2015. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!