Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ilyen gyors hatása a...

Lehet ilyen gyors hatása a barátcserje kapszulának?

Figyelt kérdés
Még csak 12 napja szedem, reggel este 1-1 szemet. Mensi előtti barnázás miatt kezdtem el. A nem várt napja most vasárnap. Általában előtte 5-6 nappal kezdődik a barnázás. Még 4 nap van vasárnapig, de még mindig nincs barnázás. Ilyen gyorsan hathat a barátcserje kapszula?
2015. márc. 25. 16:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy az utóbbi időben rövidebbek lettek a ciklusaim, így csütörtöktől vasárnapig bármelyik nap megjöhet. Barnázás viszont még nincs. Esetleg a barátcserje kapszula hatása lenne már?
2015. márc. 25. 17:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Végülis hathat első hónapban is de azt ne felejsd el hogy ez lehet az első jel, nem biztos hogy már meg is oldotta. De én remélem hogy igen sok sikert!
2015. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a mehpempo mar az elso honapban is hatott.
2015. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nagyon gyorsan hatott. Barnázás + babatervezés miatt szedtem. 1 hónapja kezdtem el szedni és úgy néz ki már össze is jött a baba. :) Előtte mindig napokig barnáztam, most semmi ilyen, viszont + lett a tesztem.
2015. márc. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, nálad mi a helyzet?
2015. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A barátcserje tényleg ilyen gyorsan hatott, bár még nem 100 %-osan. Akkor szinte minimális volt a barnázás és újra 28 napos lett a ciklusom.

Ebben a ciklusban még 7 napom van a nem vártig, és reménykedem az eredményesebb hatásában. :)

2015. ápr. 19. 20:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Mi újság azóta? Én 9. dpon vagyok, első baratcserjes honapom, es eddig nincs barnazas, es enyhebbek a premens tünetek is. Nálad mizu?
2015. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia Kerdezö! Ma mar a 10. dpon vagyok, es semmi barnazas, semmi mindjart megjön erzes. Nalad mi ujsag?
2015. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még 3 nap van nem vártig. Barnázás sajnos újra van :(, és most több is, mint előző hónapban volt. Viszont nem görcsöl a hasam, pedig ilyenkor már szokott.
2015. ápr. 24. 14:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat nagyon drukkolok! De a barnazas az nem jo hir. Nagyon felek, hogy nekem is lesz most... neha naaaagyon enyhen erzek mindjart megjön-fele erzest, de csak bizonyos mozdulatoknal.. azert szoritok neked!!! Es meddig fogod szedni a baratcserjet? mensikor abba kell hagyni?
2015. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!