Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A betadine hüvelykúp után...

A betadine hüvelykúp után kell hüvely flóra vissza állitót szedni? És áprilisba lenne a lombikunk azt írja tájékoztató befolyásolja a pajzsmirigy értékét akkor nem lesz jó az eredményem meg hogy sperma őlö hatása is van

Figyelt kérdés
Lombikbeűltetés teherbeesés

2015. márc. 27. 12:09
 1/5 A kérdező kommentje:
És sperma ölő hatása van.
2015. márc. 27. 12:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg kéne, mert a betadine mindent kiírt (a jó bacikat is). Ha nem használsz flóra visszaállítót, akkor megint összeszedsz valami gombát, vagy nagyobb fertőzést. Doki nem mondta, hogy kell?
2015. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azt nem mondta de úgy tudtam ez csak fertőtlenítő hogy nem antibiotikum és mivan akkor ha egy hétig kell szedni és utána pont megjön a menstruációm akkor nemtudom helyre állítani a hüvelyflorám és most nemtudom hogy csináljam
2015. márc. 27. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a patikus mondta, ha betadine hüvelykúpot használok, akkor mindenképpen kell utána olyan kúp, ami a flórát visszaállítja. Én direkt menstruáció után kezdtem el használni, hogy legyen időm a flóra helyre állítóra is. Csodálkozok, hogy nem mondta, mert a betadine egy erős fertőtlenítő szer, ami mindenre hatással van. Tehát nem csak a rossz, de a jó baktériumokat is kiöli.
2015. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. márc. 27. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!