Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ekkora az esélye a...

Tényleg ekkora az esélye a védekezés melletti terhességnek?

Figyelt kérdés
Csak mert itt minden második témábavágó kérdésnél elhangzik hogy "védekezés mellett estem teherbe".Olvastam már minden verziót ,gyógyszer ,spriál ,hüvelygyûrû ,szakadt gumi ,esetleg még kombinációk mellett is besikerült gyerekrõl ,és tényleg elég gyakran.Vagy ez csak egy mentegetõzés ,mert ez egy anonim oldal és ùgyis mindenki azt mond amit akar?!

2015. márc. 27. 13:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, h valaki védekezés mellett lesz terhes. De inkább az van, h a nő szégyelli a doki előtt vagy a válaszadók előtt, h buta volt, tájékozatlan vagy felelőtlen és hát persze, h ha kérdezik, azt fogja mondani, h ő védekezett.
2015. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Ez azért van, mert aki védekezés nélkül szexel és így lesz terhes azt ezen az oldalon a válaszolók máglyán égetnék el neten keresztül. És azok akik ezt hazudják, azok rám és a hasonló sorsú nőkre hoznak szégyent, akik valóban védekezés mellett lettek terhesek. Én speciel spirál mellett, bármikor tudok róla orvosi papírt mutatni, hogy 9 hetes voltam, amikor eltávolították.
2015. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Így igaz, ahogy az első írja. Na de sosincs 100%-os védekezés, és én is tényleg védekezés mellett estem teherbe.

A két gyerekem után után 5 évig megszakított módszerrel védekeztünk, mert úgy voltunk vele, hogy majd akarunk még 3-at egyszer, így ez a módszer megfelelt arra, hogy védekezzünk, de ha besikerül akkor nem baj. Nem sikerült be, 5 évig tökéletes volt ez a módszer, akkor rástartoltunk, hogy na most már tényleg jöhet a 3. és akkor jött.

Ezután már tényleg nem akartunk többet, nagyon biztos fogamzásgátlás kellett. Gyógyszert nem szedhettem, ezért maradt a gumi, ebben bíztunk. Másfél évvel a 3. születése után óvszer mellett besikerült a 4., de tényleg. Biztos, hogy valamit nem jól csináltunk, de nem tudom mit, nem volt kiszakdva, mindig használtuk, szóval rejtély, de ez van.

Én nem mentegetőzök, de most már nagyon félek, pontosan amiatt, hogy itt is sok olyat olvastam, hogy gyógyszer, gumi, spirál mellett besikerült. Nekem most spirál van, de félek...

2015. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
igen ,az igaz hogy egybõl csúnyán betámadják ezeket a nõket .pedig hát ez lenne a célja az oldalnak,hogy õszintén írhassunk.csak komolyan megvagyok ijede ,mert eddig óvszeren kívül csak tablettát próbáltam ,most babát várunk és utána nagyon nem szeretnénk az elkövetkezendõ 5-6 évben újra gyereket .eddig nem volt ilyen gondom hogy védekezés nélkül estem teherbe.
2015. márc. 27. 13:42
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Bizony, még vasectomia mellett is lehetséges.

Ezért szoktak 2 módszert kombinálni, ún. természetes fogamzásgátlásnál inkább legalább 3-mat.

A mentegetőzést nem tartom indokoltnak, hiszen gyermeket várni a szerelmeddel nagyon szép dolog akkor is, ha nem magadtól döntöttél így.

2015. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
amúgy neked szerintem 3 gyermek után elis vágnák a petevezetéked ,tehát végleges lehetne a dolog.az a helyzet hogy így most én sem tudom ,mit válasszak ami jó?gyógyszer évekig ?az sem biztis hogy szeretnék még...elég nehezen viselem
2015. márc. 27. 13:45
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
5ös, ez nem így van sajnos. A védekezés mellett fogant babák 90%-a megy a süllyesztőbe.
2015. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

3: Mért nem megy a férjed vasectomiára?

Az óvszerhasználatot kitől sajátítottátok el? Rengeteg fortélya van, több dolgot be kell tartani.

2015. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
elítélem az abortuszt de aki felelõssêgteljesen szexel ,védekezik ,ráadásul több módszerrel ,nos arra mit mondjak ha elveteti...?csak az a helyzet hogy ha velem történne ez akkor nem venném ilyen "könnyedén"...
2015. márc. 27. 13:49
 10/24 anonim ***** válasza:

6: A petevezeték-elkötésnek csak egy feltétele van: hogy elmúltál 18 éves. Akkor kérheted.

De a férfiaknak érdemesebb megcsinálni ezt inkább, mert az csak egy ambuláns kisműtét, ami sok esetben visszacsinálható, illetve ők tudnak eltenni ivarsejtet spermabankban.

Nőknek ez nagyműtét, visszafordíthatatlan a későbbiekben és ők nem tudnak eltenni petesejtet a későbbiekre.

Tehát férfiaknak ez nem jelenti a nemzőképesség végét, míg nőknek igen.

2015. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!