Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így teherbe lehet esni?

Így teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, és nagyon szeretne egy gyereket, de nincs komoly, csak alkalmi kapcsolatai. Mondta, hogy amikor együtt van valakivel megszakításos védekezést alkalmaznak, és aktus után rögtön elmegy letusolni, de előtte a hasára landoló "anyagból" "kenetet" vesz és a méhszájához keni kb az összeget és abban bízik hogy terhes lesz... (Nem fog szólni az apukának ha összejön azt mondja és nem vár el tőle semmit, neki csak a spermájára van szüksége)

Tudom, elég beteg dolog, de szerintetek össze jön neki? Szerintem nagy hülyeség, de azért kíváncsi vagyok csak én látom e így. (nem akarom alkalmazni ezt a trükköt, még mielőtt valaki erre gondol XD)



2015. márc. 27. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

boldog boldogtalannal gumi nélkül hamarabb lesz egy jó kis fertőzése mint gyereke

szerintem nem lehet így teherbe esni...a fiúk elég nagy sebességgel indulnak, ráadásul nem hiszem hogy jót tesz nekik a szabad levegő...

2015. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen.egy évben 100nő közül 50esik teherbe megszakításos védekezéssel
2015. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
tényleg...de szerintem "csak" 35...én leragadtam a méhszájra kenésnél:D
2015. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehetséges
2015. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2015. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én itt láttam az 50et .de nem is ezen van a hangsúly inkább hogy lehetséges
2015. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne, ha hagyná, hogy beléélvezzenek és azt mondaná, hogy használ tablettát.
2015. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Édes Istenem milyen emberek vannak...nem akarom leszólni a barátnődet,de tényleg mi van ha összeszed valamit?? És ha Isten (így) ne adja,de tényleg terhes lesz és pont akkor összeszed valami nyavalyát az a kicsinek nagyon sokat árthat...de egyébként az előttem író jót írt. Egyszerűbb,ha kamuzik,hogy tablettát szed... ááá,ez nekem amúgy elég morbid.
2015. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Meg ez a nem várok az apukától semmit....idővel rájön,hogy egyedül nem fog neki menni...Ha van x millió félretéve akkor oké. De ha senki nincs aki támogatja,akkor majd abból havi 37 ezerből akar megélni amit kap a gyes-sel,családival?
2015. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Úgy látszik lehet mégis össze fog jönni neki... Próbáltam lebeszélni róla, vagy hogy találjon valami más megoldást mert ez így nem teljesen oké. Mondtam neki, hogy előbb egy társat kéne maga mellé választani akit szeret, de folyamatosan csak azt hajtogatja hogy: "minek? úgyis megcsalnak és egyedül maradok, addig meg csak a veszekedések mennének ".. egyszerűen nem tudom meggyőzni, hogy változtasson a szokásán...

Ötleteket meg nem akarok adni neki a hülyeségéhez... (tablettás ötletre gondolok)

2015. márc. 27. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!