Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges még a terhesség? ...

Lehetséges még a terhesség? Február 16. -án volt az utolsó menstruációm, a 3-7. nap között clostilbegytet szedtem (ez volt az 1. clostys hónapom), mert a petefészek nem működik megfelelően,2 éve rendszertelen menstruációval küzdök.

Figyelt kérdés

Március 15-én kellett volna megjönnie... a nem várt után 2 nappal csináltam tesztet, ami negatív lett, 23-án megismételtem a tesztet, sajnos az is negatív lett. 26-án voltam nőgyógyásznál, az ultrahangon megvastagodott nyálkahártyát látott, mást nem. Azt mondta, ha biztosan negatív volt a teszt, kizárható a terhesség.

Valami azt súgja, hogy még ne kezdjem el a norcolutot... ma hőemelkedésem volt, illetve tegnap óta orrdugulásom van és folyik az orrom. Talán terhességi tünet.... de lehet csak bebeszélem magamnak, mert már nagyon szeretném, ha itt lenne velünk a baba, 1 éve próbálkozunk.


Valaki volt már hasonló helyzetben? 2 hetes késést nem mutatta ki a teszt és mégis volt baba?


2015. márc. 29. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg ha késői peteeresed volt. Ameddig nem jön meg elvileg van remény.
2015. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia nekünk a lanyunk lett clostybegy tabi segitsegevel első hónapban összejött és peteérés után 2 héttel + teszteltem rá pár napra pontosan nem emlekszem 4-5 mar uh-n is latszott. mikor volt peteeresed?ez a gyógyszer mellet uh-n kell követnie a dokinak mikor van peteeres és ugy e reagal a szervezeted a gyógyszerre ahogy kell!
2015. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem volt UH-s vizsgálat...

Azt mondta, most kezdjem el a norcolutot, 3-7. nap closti, utána 12. nap UH.Ja és mosttüszőrepesztő szurit is felírt. Nem tudom előző hónapban miért nem csinált UH követést....

2015. márc. 29. 22:05
 4/10 anonim ***** válasza:
2.- vagyok sajnos sok orvos felvallrol veszi a dolgot de azzal informallak ha a te dokid nem tette meg meg 3 ciklust követően lehet alkalmazni clotyt uttanna 3 ciklus szünet. milyen dozist irt elő?
2015. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Napi 2x1 a ciklus 3-7. napja között.

Olyan nehéz megbízható orvost találni, lehet endokrinológussal kellene próbálkoznom.

2015. márc. 29. 22:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk en csak felet szedtem reggel este és napot nem irok mert akkor mar 3 honapja kesset :-) de elsőre sikerult az előző orvosom meg ferjem akarta kivizsgalasra kuldeni :-) de a mostani dokim meg ejjel is hivhattam.
2015. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És meg annyi hogy szoptatas utann a regihez kepest rendezodott a ciklusom 1-2honap kimarad meg egy evben de elotte jo ha megvolt 3-4 x

Majd most meglatjuk hogy jön össze a masodik :-)

2015. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat! :)

Sok sikert a 2. babucihoz! :)

2015. márc. 29. 22:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi és nektek is viszont kivanom :-)
2015. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönjük! :)


Holnap csinálok egy tesztet, ha negatív indul a norcolut szedés, aztán closti aztán lehet reménykedni :)

2015. márc. 29. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!