Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki magas prolaktinra...

Volt aki magas prolaktinra bromocriptint szedett es sikerult is teherbe esnie?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig szedted mire sikerult a baba?
2015. ápr. 5. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. január 15-én kezdtem szedni, március 15-én pozitívat teszteltem, 17 hónapos a kislányom :-)
2015. ápr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez jo hir :) Es csak a prolaktinnal volt gondod? Elotte mennyi ideig probalkoztatok?
2015. ápr. 6. 10:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, csak a prolaktinom volt magas, más probléma nem volt. Még azelőtt, hogy elkezdünk próbálkozni, elmentem egy nőgyógyászati kivizsgálásra, mivel egy ideje minden menstruáció előtt több napig barnáztam. Itt néztek hormonszinteket is, ekkor derült ki. Szóval nem próbálkoztunk semennyit, pár nappal azután, hogy elkezdtem szedni, volt peteérésem, de abból még nem lett baba, a következőből viszont már igen :-)
2015. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!