Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt, de elég bonyolu...

Negatív teszt, de elég bonyolult a helyzet. Lehet mégis baba? Többi lent.

Figyelt kérdés
Fél évig szedtem kb iamna fogamzásgátlót. Január végefelé abbahagytam. Két hónapig nem jött meg a mensim. Barátommal eközben rendszeresen éltünk nemi életet és nem védekeztünk. Márciusban 25mlU/ml-es érzékenységű tesztet csináltam, ami negatív lett. Március 12-en volt ovum. (Mindig megérzem) viszont most az átlagosnál sokkal erőteljesebben szúrt a petefészkembe, mint máskor. Aztán 25-én meg is jött a mensim, ami most azonban hozzám képest nagyon gyenge volt.. viszont összesen 11napig barnáztam (sosem volt ilyen). Arról nem is beszélve h az utóbbi 1hétben felszedtem 4kilót, úgy, hogy egyáltalán nem ettem az átlagosnál többet.. a hasam pedig egy jó ideje fel van puffadva.. de most elég durván. Akárkinek mutattam azt mondta h ilyen még nem volt+a karom is elkezdett zsírosodni :| pedig alapból vékoby vagyok és nem is tudtam hízni bármennyit ettem. A másik fele pedig a bőröm.. mensi előtt mindig kijönnek a pattanásaim de mire megjön el is múlik, most pedig azóta is csak jönnek ki.. Lehet, hogy baba van a dologban csak a teszt nem mutatta ki? Segítsetek légyszi! Tesztet csak holnap fogok tudni venni. :/
2015. ápr. 6. 12:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy múlt hónapban minden reggel fejfájással és hányingerrel ébredtem, valamint bármennyit aludtam mindig fáradtnak éreztem magam és gyakran volt hasmenésem.. mostanra viszont mindez eltunt.. kivéve a faradtságot és a fejfájást.
2015. ápr. 6. 12:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a fogamzásgátló után még a menzesz sem jött meg akkor nyilvánvalóan felborult a ciklusod. Az ovut én is jobban ereztem a gyógyszer abbahagyása után. A menzesz meg gondolj bele.. A gyógyszertől nem rendes menzesz van hanem művi un. megvonasos vérzés ami nem ugyanaz a menzesszel. Szóval az, hogy az első menzesz nem olyan volt mint szokott lenni az teljesen normális, nem terhesség miatt van.

Egyébként nekem nevetségesen minimális volt az első menzesz a bogyó után. És tuti nem voltam terhes.

De ha megnyugtat akkor persze csinálj holnap egy tesztet de szerintem negativ lesz, mivel volt menzesz.

2015. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És én rengeteget fogytam a bogyó miatt így két hónapig szedtem csak, utána visszatért az étvágy és jött vissza pár kiló.
2015. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, abbahagytad a fogamzásgátlót, és kis idő kell mire helyreáll minden.
2015. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teszteltél azóta? Mi lett?

Szerintem most kezd helyreállni a hormonháztartásod, ezt jelzik a tünetek. A hosszú barnázás nem túl jó jel, ha nem változik pár hónapon belül menj hormonvizsgálatra.

2015. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!